Power English İngilizce Eğitim Seti

ingilizce video dersleri > Effortless English > Power English > Power English İngilizce Eğitim Seti
September 15, 2011 by
Filed under: Power English 

Sizlere uzun zaman önce Effortless English ingilizce eğitim seti ve onun özelliklerinden bahsetmiştim. İngilizce çalışmalarında klasik ingilizce eğitimindeki eski metodlar yerine, Effortless English kurallarını uygulayanların daha hızlı ve kolay ingilizce öğrendiklerini her fırsatta vurguluyorum. Özellikle okuduğu ve dinlediği İngilizceyi anlayabilen ama istediği gibi ingilizce konuşamayanların, otomatik ve kolay ingilizce konuşmalarını sağlamada Effortless English ingilizce eğitim seti çok faydalıdır.

En İyi İngilizce Eğitim Seti

Şimdi sizlere Effortless English yöneticisi ve öğretmeni AJ Hoge’un Power English ingilizce eğitim setinden bahsetmek istiyorum. AJ Hoge, Effortless English derslerinden sonra Power English ingilizce eğitim setini çıkarmış ve bir günlük özel bir satışla bu seti piyasaya sürmüştü. Daha sonra Power English ingilizce eğitim setinin satışını durdurmuştu. Şimdilerde AJ Hoge, Power English setini yeniden satışa çıkarmış bulunuyor.

ingilizce-egitim-seti

İki yıl önce, ben de Power English setini alıp kullanmıştım. Power English setinin, İngilizce seviyesi orta ve ileri (intermediate ve advanced) olan arkadaşlar için piyasadaki en iyi ingilizce eğitim seti olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten de bu derslere sadece ingilizce dersi demek yeterli olmaz. Power English setiyle sadece ingilizce değil, daha birçok faydalı bilgiler de öğrenirsiniz.

Power English ingilizce eğitim setinde AJ Hoge, özellikle liderlik, motivasyon ve kişisel gelişim konularında çok faydalı bilgiler veriyor. Bu derslerde AJ Hoge, katıldığı seminerlerden ve okuduğu kitaplardan paylaşımlarda bulunarak ingilizce derslerini çok zevkli ve faydalı hale getiriyor. Böylece hem İngilizceyi nasıl daha hızlı ve kolay ilerleteceğinizi öğreniyor, hem de hayatınıza yön vermede işinize yarayacak pek çok faydalı bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Power English İngilizce Eğitim Setinde Neler Var?

Power English setinin içinde 30 ayrı ders seti bulunuyor. Her ders setinin içinde, bir adet audio ingilizce mp3 dersi, bir adet vocabulary dersi, bir adet mini story mp3 dersi ve bir adet point of view mp3 dersi vardır. Her derse ait pdf text dosyası bulunur. Bu sayede dersleri okuyarak da takip edebilirsiniz. Bazı ders setlerinde bonus commentary mp3 (yorum) dersi vardır. Ayrıca yine bonus olarak bazı ingilizce video dersleri de set içerisinde mevcuttur.

Biraz önce de belirttiğim gibi audio article mp3 dersinde AJ Hoge; motivasyon, özgüven, liderlik ve kişisel gelişimle ilgili ilginç ve faydalı paylaşımlar yapıyor. Bu derslerde çok faydalı ve ilham verici eserlerden bölümler bulacaksınız. Mini story ve Point of view dersleriyle de ingilizce kelimeleri ve grameri kolayca öğreneceksiniz.

Sonuç olarak Power English, piyasadaki en iyi ingilizce eğitim setidir diyebilirim. Power English ingilizce eğitim setinin fiyatı, Original Effortless English setinin fiyatıyla aynıdır. Yani 97 dolar ödeyerek bu harika sete hemen sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine Effortless English setinde olduğu gibi para iade garantisi de vardır.

Effortless English ve/veya Power English setini 6 ay boyunca kullanıp da memnun kalmazsanız ya da bu süre sonunda ingilizce konuşmanızda bir gelişme olmazsa paranızı geri isteyebilirsiniz. Ancak dersleri tavsiye edilen çalışma programına uygun (tıkla-öğren) çalıştığınız takdirde ingilizce konuşmanızın gelişmemesi mümkün değildir. Şimdi hemen burayı tıklayarak Power English ingilizce eğitim setini alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Power English setini almakla kendinize çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

Son bir not olarak belirtmekte fayda var. Power English seti ile birlikte Original Effortless English seti de halen satıştadır. Original Effortless English dersleri, Power English derslerine göre biraz daha kolaydır ve kendi içerisinde zorluk derecesi değişen dört farklı seviyede gruplandırılmıştır. O yüzden ingilizce bilgisi orta seviye (pre-intermediate ve intermediate) olan arkadaşlar için Original Effortless English setini kullanmalarını tavsiye ederim. Original Effortless English dersleriyle ilgili ayrıntılı bilgi resmi sitesinde bulunmaktadır.. Original Effortless English derslerini satın almak için burayı tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Power English ingilizce eğitim setini ayrıntılı olarak incelemek ve satın almak için burayı tıklayın. Power English ve Original Effortless English derslerini bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi anlatan videoyu izlemek için burayı tıklayın.

Power English sitesine gitmek için tıklayın!

Power English ingilizce eğitim setini almak ve indirmek için aşağıdaki butona tıklayın.

Power English Satın Al & İndir

Effortless English Club

Comments

30 Yorum on Power English İngilizce Eğitim Seti

 1. ilker akmaner on Mon, 26th Sep 2011 2:38 pm
 2. tşkler

 3. zuhal on Fri, 22nd Jun 2012 11:28 pm
 4. vip derslerini almak istiyorum $1 for 10 days diyor. istediginiz zaman cancel yapabilirsiniz diyor. ne kadar guvenilir. 10 gün sonra gercekten cancel yapabilir miyim?

 5. admin on Sun, 24th Jun 2012 7:49 am
 6. Merhaba Zuhal, Effortless English sitesine bu konuda güvenebilirsiniz. İsterseniz 10 gün içinde üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu sorunuza daha ayrıntılı cevabı diğer yorumunuzu cevaplarken vermiştim. Ayrıntılı cevabınızı okumak için burayı tıklayın.

 7. Murat on Thu, 2nd May 2013 2:57 pm
 8. Dersler başlangıç seviyesi için mi yoksa ???

 9. admin on Fri, 3rd May 2013 9:50 am
 10. Merhaba Murat, Power English ve Effortless English dersleri başlangıç seviyesi için uygun değildir. Bu dersler tamamen İngilizce olup Türkçe destek yoktur. Bu setler, okuduğu ve dinlediği temel İngilizceyi anlayabilen ancak akıcı İngilizce konuşamayanlar için geliştirilmiş derslerdir.

 11. Mesut on Wed, 24th Jul 2013 12:59 pm
 12. Power English setini aldım ve çalışmaya başladım. Yararlı olacağına inanıyorum. Setin ilk 8 dersi içinde POV dosyaları çıkmadı. Siz her ders setinin içeriğinde POV dosyası da olduğunu yazmıştınız. Eksiklik var mıdır? Varsa tamamlamak için ne yapmalıyım?

 13. admin on Wed, 24th Jul 2013 1:19 pm
 14. Merhaba Mesut, hayırlı olsun. Dersleri her gün düzenli olarak bir iki saat dinleyin. Mini story derslerindeki sorulara yüskek sesle cevaplar vererek çalışın. Her ders bölümünü bir hafta (en az 4-5 gün) çalışmadan bir sonraki bölüme geçmeyin. Bu şekilde çalışırsanız mutlaka çok faydasını göreceksiniz inşallah.

  Haklısınız ilk 8 bölümde Pov dersi yoktur. Dokuzuncu bölüm olan Kaizen dersinden itibaren POV dersleri başlıyor. Yukarıdaki ifadem yanlış olmuş.

 15. selma on Sun, 27th Oct 2013 4:48 pm
 16. bu setin ücretini verdikten sonra bunu indiriyormuyuz yoksa sadece sitede izlemek hakkına sahip oluyoruz?

 17. admin on Thu, 31st Oct 2013 11:22 am
 18. Merhaba Selma, bu seti internet üzerinden satın aldıkten hemen sonra tüm derslerini bilgisayarınıza indirip istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar çalışabiliyorsunuz.

 19. mesut on Tue, 24th Dec 2013 4:43 pm
 20. mrb bu seti almayı düşünüyorum fakat hangi seviyeye kadar yararlı olacak seti bitirdiğimizde hala yeni setlere ihtiyaç duyacak mıyız kelime seviyemiz kaç kelimeye ulaşır su anda 3 000 dolayında kelime bilgisine sahibim fakat gramerim iyi değil

 21. admin on Wed, 25th Dec 2013 3:51 pm
 22. Merhaba Mesut, okuduğunuz ve dinlediğiniz günlük İngilizceyi anlayabiliyorum ama konuşamıyorum diyorsanız Power English İngilizce setini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu setle İngilizce kelime bilginizi mutlaka geliştireceksiniz. Ama kaç yeni kelime öğreneceğiniz konusunda bir şey söyleyemem. Bu set, özellikle İngilizce konuşma becerinizi geliştirmeye odaklanmış bir programdır. İngilizce çok kelime bilmeseniz bile, bir şekilde duygu ve düşüncelerinizi anlatabilirsiniz. Tabi ki ne kadar çok kelime bilirseniz, duygu ve düşüncelerinizi o kadar rahat ifade edebilirsiniz. Bu setteki mini story derslerinde soru cevap tekniği kullanılır. Bu sayede yeni kelimeleri çokca tekrarlayarak daha hızlı öğrenir ve sorulara cevap vererek konuşma pratiğinizi geliştirirsiniz. Point of View derslerinde aynı hikayeyi, farklı zamanlarda dinleyerek gramerinizi geliştirebilirsiniz.

  Power English İngilizce setini kullanarak İngilizcenizi bir seviyeye kadar hızlı bir şekillde ilerletirsiniz. Ama İngilizce dipsiz bir kuyu gibidir. Bu seti bitirdikten sonra da farklı setler kullanarak, İngilizce hikayeler, romanlar okuyarak, sesli kitaplar dinleyerek kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

 23. Yasin on Mon, 6th Jan 2014 1:45 pm
 24. merhaba. ben aslında effortless english satın almak istiyordum fakat power english setini aldım. ki birbirinden farklı olduklarını yeni öğrendim. sizce iade etmeli miyim? benim için hangisi daha uygun emin değilim? aralarında büyük bir fark var mı?

 25. admin on Mon, 6th Jan 2014 1:55 pm
 26. Merhaba Yasin, şu anda zaten Effortless English resmi sayfasından sadece Power English setinin satışı yapılıyor. Power English dersleri içerik olarak da ses kalitesi ve akıcılık olarak da çok iyi bir settir. İlk sürüm olan Original Efforltess English setiyle işlev olarak aralarında çok fark yoktur. Bence Power English setini kullanmaya devam edebilirsiniz. İyi çalışmalar.

 27. fatma on Thu, 10th Apr 2014 3:14 pm
 28. Merhaba ben bir turlu alamadim nasil alabilirim yardim edebilirmisiniz

 29. admin on Fri, 11th Apr 2014 1:48 pm
 30. Merhaba Fatma, Power English İngilizce setini satın almak için burayı tıklayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada gerekli bilgileri doldurup ilerleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dersleri satın aldıktan hemen sonra e-posta hesabınıza bir mail gönderilecektir. Bu mailde bulunan bir bağlantıya tıklayarak download sayfasına gidebileceksiniz.

 31. çağlar on Sat, 20th Sep 2014 8:58 am
 32. merhaba power english seti temel İngilizceyi anlayabilen ancak konuşma becerisi iyi olmayanlar için zorlayıcı olur mu?

 33. admin on Sat, 20th Sep 2014 9:24 am
 34. Merhaba çağlar, Power English seti, tam da söylediğiniz durumda olanlar için geliştirilmiştir. Yani temel İngilizceyi anlayabilen ama konuşamayanlara yardımcı olmak için bu set mükemmeldir. Seviyenizi ölçmek için basit bir yöntem kullanabilirsiniz. Sitemizde yayınladığımız Effortless English videolarını izleyin. Bu videolarda dinlediğiniz konuşmaları, yüzde 80-90 oranında anlayabiliyorsanız Power English setini kullanabilirsiniz. Eğer bu videoları anlamakta çok zorlanıyorsanız öncelikle Rahat İngilizce Eğitim Setini kullanmanızı, bu seti bitirdikten sonra Power English setine geçmenizi tavsiye ederim.

 35. fatma on Sun, 19th Oct 2014 6:18 pm
 36. Merhaba biraz önce power effortless setini aldım anlamadım galiba yanlışlıkla 1 $ dolarlık dersi aldim ben setini istiyorum aslında ne yapmalıyım verdigi password yanlış bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim bunu nasıl iptal edebilirim

 37. fatma on Sun, 19th Oct 2014 7:47 pm
 38. Ben power setini aldım bütün dersleri indirm yorum mailimi setini unuttum ne olacak şimdi sadece tlf giriyorum şimdilik nasıl calisma gerekiyor

 39. admin on Mon, 20th Oct 2014 5:05 am
 40. Merhaba Fatma, Power English setini aldıktan sonra bütün dersleri bilgisayarınıza indirin. Bunlardan bazıları bonus video dersleridir. Bunları zaman zaman izleyebilirsiniz. Ekteki resimde görüldüğü gibi, diğer dersler bölüm bölüm 01,02 diye numaralandırılmıştır.
  Bunlardan “01 intro” dersinden başlayarak her bölümü en az 4-5 gün boyunca dinleyeceksiniz. 4-5 gün sonra 2. Bölüme yani “Emotional Mastery” derslerine başlayacaksınız. Her bölümdeki dersleri sırasıyla main audio, vocabulary, mini story ve varsa point of view olarak günde en az bir kere dinleyin. En önemli ders mini story dersidir. Bu dersteki sorulara yüksek sesle cevap vermeye çalışın. En çok bu dersi dinleyin.
  Sormak istediğiniz başka bir şey olursa bana yazın lütfen.

 41. fatma on Mon, 20th Oct 2014 9:15 am
 42. Sıralama indiriyoru z 1 8 kadar indirebilir diger dersleri indirm yorum yanlışlıkla msj inizi sildim tekrar gönderebilirsiniz şimdiden tskler

 43. admin on Mon, 20th Oct 2014 9:26 am
 44. Fatma, size ayrıntılı açıklamaları mail olarak tekrar gönderdim.

 45. Kemal on Sun, 4th Jan 2015 8:44 pm
 46. Hocam merhaba ben power english setini aldım ama biraz karışık nerden nasıl başlıyacağımı ne kadar süre harcıyacağımı bilmiyorum sıra sıra bölüm bölüm bana ayrıntılı açıklama yapabilirmisiniz ?

 47. admin on Mon, 5th Jan 2015 8:45 am
 48. Merhaba Kemal, Power English seti içindeki ders grupları 1’den 32’ye kadar numaralandırılmıştır. Seti çalışmaya ilk bölüm olan Intro’dan başlayın. Sonra 2 numaralı bölüm Emotional Mastery ve sonra 3,4,5 diye gideceksiniz. Her bölümü en az 4-5 gün boyunca çalışın. Önce main audio dersini dinleyin. Sonra vocabulary dersi, sonra mini story ve en son (varsa) POV yani point of view dersini dinleyin. Bu dersleri her gün bir kere dinleyin. Mümkünse mini story dersini günde iki kere dinleyin. En önemli ders, mini story dersidir. Bu derste A.J. Hoge yeni kelimelerden oluşturduğu bir hikayeyi anlatır ve arada basit sorular sorar. Siz de bu sorulara yüksek sesle cevap vermeye çalışın. İlk dinlediğiniz gün cevap veremezseniz, önemli değil. Sadece dinleyin. Sonraki günlerde cevapları söylemeye çalışın. Mini story dersindeki sorulara hızlı ve akıcı cevaplar verene kadar bir sonraki bölüme geçmeyin. Yani her bölüm için çalışacağınız süreyi, mini story dersindeki cevapları söyleme performansınız belirleyecektir.

 49. Kemal on Sun, 4th Jan 2015 8:50 pm
 50. Hocam bir de hersin texti varmış hoge hoca bunu okumayı zorunlu mu kıldı ona göre okuyayyım mı teşşekürler saolın şimdiden

 51. admin on Mon, 5th Jan 2015 8:48 am
 52. Mp3 dinleme derslerinin text dosyalarını okumak zorunlu değildir. Ama çalışmaya ilk başladığınız bir iki gün dersleri dinlerken, aynı zamanda okumak çok faydalı olur. Hem konuşmaları çok daha kolay anlarsınız, hem de kelimelerin yazılış ve telaffuzlarını öğrenmiş olursunuz. Aynı derslerin 3. tekrarından sonra textleri okumanıza gerek yok. Sadece dinleyin ve mini story dersindeki sorulara hızlı cevaplar vermeye çalın.

 53. melek on Sun, 8th Feb 2015 8:45 pm
 54. Merhaba.effortless seti aldim ancak sadece video lesson 1.2.3..var.
  text dosyalarina nerden ulasacam yardimci olursaniz sevinirim.telefona (android)indirmeye calisiyorum dosyalari.
  tsk.

 55. admin on Sun, 8th Feb 2015 9:38 pm
 56. Merhaba Melek, seti satın aldıktan sonra ürün indirme sayfasına gidince orada bölüm bölüm dersleri indirebileceğiniz linkler bulunur. Bu linkler zip veya rar formatında sıkıştırılmış arşiv dosyaları halinde bulunur. Dosyaları direk olarak android telefona indiriyorsanız, bunları açmak için rarlab gibi ücretsiz bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı yükleyince diğer indirdiğiniz doslayarın içinden mp3 ve pdf text dosyalarına ulaşabileceksiniz.

  Benim size önerim, derslerin tümünü önce bir bilgisayara indirin. Daha sonra hangi bölümü çalışıyorsanız onları telefonunuza transfer edin. Spponraki bölümlere geçtikçe telefona sırayda yüklersiniz. Yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa buradan yazın lütfen.

 57. melek on Mon, 9th Feb 2015 5:51 am
 58. Merhaba.dosyalari bilgisayara da indirdigimde rar dosyasi icinde sadece vocabulari mp3 video dosyasi mevcut diger mini story,pdf dosyalara ulasamadim.diger dosyalara nasil indirebilirim yardimci olursaniz sevinirim..

 59. admin on Mon, 9th Feb 2015 9:50 pm
 60. Melek, bu durumda yukarıda verdiğim mail adresine durumunuzu anlatan bir mail gönderin. Bir iki gün içinde ilgilenip yardımcı olurlar. Eğer bir kaç gün içinde sonuç alamazsanız buradan bana haber verebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bu dersle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sormak istediğiniz bir şey var mı?...