İngilizcetube.com Yayın İlkeleri:

1-      İngilizcetube.com (İngilizce video dersleri), ingilizce öğrenmek ya da İngilizcesini ilerletmek isteyenlere yardımcı olmak için hazırlanmış wordpress altyapısını kullanan blog formatında bir internet sitesidir.

2-      Sitemiz, Google kalite yönergelerine uymaktadır. Sitemizde insanları ve arama motorlarını kandırmaya yönelik spam uygulamaları bulunmamaktadır.

3-      Sitemizdeki ingilizce video dersleri, Youtube.com sitesinden derlenmiştir. Bu videolar konularına göre kategorilere ayrılarak yayınlanır. Youtube.com sitesiyle ingilizcetube.com sitesi arasında hiçbir ortaklık yoktur.

4-      Web sitemiz, direk olarak ürün ve hizmet satışı yapmamaktadır. Web sitemizde bazen Google reklamları ve çeşitli ürün ve sitelerin reklamı ve tanıtımları yapılmaktadır. Bu ürün ve hizmetlerden web sitemiz sorumlu değildir.

5-      Sitemiz, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına saygılı olup, yasalara aykırı ve suç teşkil eden konularda yayın ve yorumları yayınlamaz. Sitemiz, yayınlarında kişilik haklarına saygılıdır. Kişiler hakkında onur kırıcı, küçük düşürücü ve aşağılayıcı yayınlar yapmaz. Kişiler bedensel özellik ya da eksikliklerinden ötürü aşağılanmaz, espri konusu yapılmaz. Kişiler, özel yaşamları nedeniyle yargılanamaz. Sitemiz, çocukların gelişimi olumsuz etkileyecek yayınlar yapmaktan kaçınır. Bu noktada yazınsal ve görsel içeriğin seçiminde dikkatli davranır.

6-      Sitemiz tamamen tarafsız olarak yayın yapmakta olup, hiç bir siyasi parti, cemaat, grup veya örgütün siyasî, ekonomik veya ideolojik çıkarlarını gözetmez.

7-      Sitemizin yayın dili Türkçe’dir. Yayın dili olan Türkçe’nin tüm dil kurallarına uyulması ve Türkçe en doğru şekilde kullanılmasına özen gösterilmektedir.

8-      Gizlilik ve mahremiyete saygı çerçevesinde, ücretsiz e-mail abonelik sistemiyle yazılarımıza abone olan ziyaretçilerimizin bilgileri, üçüncü şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. E-mail abonelik sistemi Google’ın feedburner sitesinin ücretsiz bir hizmeti olarak sağlanmaktadır.

9-      Web sitemizdeki yazıların her hakkı saklıdır. Yazılarımız izinsiz ve kaynak gösterilmeden hiçbir yerde yayınlanamaz. Sitemizdeki bütün yazıların başka yerlerde kullanılması aşağıdaki şartlarda serbesttir.

  •  Herhangi bir yazının en çok ilk 100 kelimesini başka bir platformda yayınlayabilirsiniz.
  •  Başka bir yerde yayınlanan yazılarda mutlaka yazının orijinaline link verilmelidir. Yani kaynak belirtmek zorunludur.
  •  Bu kurallara uyulmaması halinde DMCA kullanılarak, hosting şirketinize başvuruda bulunulacaktır. Hosting şirketi ile sonuç alınamazsa, arama motorlarına durum iletilecektir. Son olarak da Illinois mahkemelerine durum havale edilecektir ve uluslararası anlaşmalardan doğan copyright hakları çiğnendiği için Turk Adli makamlarınca yaptırım uygulanması söz konusu olacaktır.

10-   Sitemizde, İngilizceyle ilgili reklam verebilirsiniz. Reklam vermek için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

11-   Sitenizi çok beğendim, sayenizde çok şey öğrendim, İngilizcemi ilerlettim, bunun karşılığını nasıl ödeyebilirim? diyorsanız:

  • Hayır duanızı eksik etmeyin. Bu bizim için en güzel mükafattır.
  • Derslerimizin alt tarafında bulunan yorum bölümünden; soru, görüş ve yorumlarınızı bize yazarak sitemize katkıda bulunun.
  • Sitemize link verin.
  • Sitemizdeki yazıları, yukarıdaki paylaşım kurallarına uyarak çeşitli platformlarda yayınlayın.
  • Sitemizdeki yazıların altında bulunan sosyal medya paylaşım butonlarını kullanarak yazılarımızı facebook ve twitter gibi sosyal platformlarda paylaşın, tavsiye edin.
  • Öğrendiğiniz bilgileri başkalarına da öğretin. Böylece hem onlar mutlu olur, hem de siz mutlu olursunuz.

İngilizce Video Dersleri

Paylaşmak Güzeldir: