Effortless English İndir

Effortless English derslerinin en güzel özelliklerinden biri, derslerin mp3 formatında ve internet ortamında olmasıdır. Yani derslerimiz dijitaldir. Fiziksel ürünler gibi kargo ücretine katlanmanıza ve birkaç gün posta beklemenize gerek yok. Dersleri bilgisayarınıza hemen indirip çalışmaya başlayabilirsiniz.

Effortless English orijinal ders setinin fiyatı 297 dolar yerine, şimdi 97 dolardır. Ödemeyi buradaki ödeme sayfasından, kredi kartınızla, paypay hesabınızla ya da google checkout hesabınızla yapabilirsiniz. Effortless English sitesi, gerekli ödeme güvenliği sertifikalarına sahiptir. O yüzden endişe etmenize gerek yoktur.

Yeri gelmişken hemen belirtelim. Effortless English para iade garantisi vermektedir. Effortless English satın aldıktan sonra, dersleri 6 ay boyunca düzenli olarak (her gün iki saat) kullanıp da memnun kalmazsanız paranızı iade isteyebilirsiniz. Şimdi aşağıdaki videoyu izleyip, dersleri bilgisayarınıza nasıl indireceğimizi öğrenelim.

Effortless English derslerinin hepsi dijitaldir. Böylece, dersleri alıp kullanmak için kargo ücreti ödemenize ya da birkaç gün kargo beklemenize gerek yoktur. Dersleri bilgisayarınıza indirerek hemen bugün çalışmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizlere Effortless English derslerini bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi anlatacağım.

Öncelikle sayfanın altındaki, Buy Lessons Now yazılı büyük kırmızı butona tıklıyarak ödeme sayfasına gidiyoruz. Şimdi ödeme yaptığınızı varsayarak devam ediyorum. Ödeme yaptıktan hemen sonra Effortless English LLC’den bir mail alacaksınız. Bu maili açtığınızda dersleri indirme sayfasına giden bir bağlantı göreceksiniz. Bu bağlantıya tıklayıp dersleri indirme sayfasına gittiğinizde ders setlerinin listelenmiş olduğunu göreceksiniz. Her ders setinin içinde birkaç adet mp3 ses dosyası bulunur. Ayrıca her ders setinin içinde bir adet pdf metin dosyası da bulunmaktadır.

Her ders setinin yanında bulunan “Click here to download” yazısına tıklayarak dersleri bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz. Effortless English dersleri süreli değildir. Yani bir kere ödeme yapıp, ders setlerini bilgisayarınıza indirdiğinizde onlar artık ömür boyu sizin olur. İstediğiniz zaman ve istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Gördüğünüz gibi Effortless English derslerini satın alıp bilgisayarınıza indirmek çok basit beş dakikalık bir işlemdir.

Effortless English Satın Al

Not: Yukarıdaki bağlantıdan Original Effortless English ders setini alabilirsiniz. Ayrıca AJ Hoge’un yeni çıkardığı Power English derslerini incelemek için burayı tıklayın.

Effortless English Kuralları:

Paylaşmak Güzeldir:
39 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir