Effortless English İndir

Effortless English derslerinin en güzel özelliklerinden biri, derslerin mp3 formatında ve internet ortamında olmasıdır. Yani derslerimiz dijitaldir. Fiziksel ürünler gibi kargo ücretine katlanmanıza ve birkaç gün posta beklemenize gerek yok. Dersleri bilgisayarınıza hemen indirip çalışmaya başlayabilirsiniz.

Effortless English orijinal ders setinin fiyatı 297 dolar yerine, şimdi 97 dolardır. Ödemeyi buradaki ödeme sayfasından, kredi kartınızla, paypay hesabınızla ya da google checkout hesabınızla yapabilirsiniz. Effortless English sitesi, gerekli ödeme güvenliği sertifikalarına sahiptir. O yüzden endişe etmenize gerek yoktur.

Yeri gelmişken hemen belirtelim. Effortless English para iade garantisi vermektedir. Effortless English satın aldıktan sonra, dersleri 6 ay boyunca düzenli olarak (her gün iki saat) kullanıp da memnun kalmazsanız paranızı iade isteyebilirsiniz. Şimdi aşağıdaki videoyu izleyip, dersleri bilgisayarınıza nasıl indireceğimizi öğrenelim.

Effortless English derslerinin hepsi dijitaldir. Böylece, dersleri alıp kullanmak için kargo ücreti ödemenize ya da birkaç gün kargo beklemenize gerek yoktur. Dersleri bilgisayarınıza indirerek hemen bugün çalışmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizlere Effortless English derslerini bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi anlatacağım.

Öncelikle sayfanın altındaki, Buy Lessons Now yazılı büyük kırmızı butona tıklıyarak ödeme sayfasına gidiyoruz. Şimdi ödeme yaptığınızı varsayarak devam ediyorum. Ödeme yaptıktan hemen sonra Effortless English LLC’den bir mail alacaksınız. Bu maili açtığınızda dersleri indirme sayfasına giden bir bağlantı göreceksiniz. Bu bağlantıya tıklayıp dersleri indirme sayfasına gittiğinizde ders setlerinin listelenmiş olduğunu göreceksiniz. Her ders setinin içinde birkaç adet mp3 ses dosyası bulunur. Ayrıca her ders setinin içinde bir adet pdf metin dosyası da bulunmaktadır.

Her ders setinin yanında bulunan “Click here to download” yazısına tıklayarak dersleri bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz. Effortless English dersleri süreli değildir. Yani bir kere ödeme yapıp, ders setlerini bilgisayarınıza indirdiğinizde onlar artık ömür boyu sizin olur. İstediğiniz zaman ve istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Gördüğünüz gibi Effortless English derslerini satın alıp bilgisayarınıza indirmek çok basit beş dakikalık bir işlemdir.

Effortless English Satın Al

Not: Yukarıdaki bağlantıdan Original Effortless English ders setini alabilirsiniz. Ayrıca AJ Hoge’un yeni çıkardığı Power English derslerini incelemek için burayı tıklayın.

Effortless English Kuralları:

Paylaşmak Güzeldir:

“Effortless English İndir” üzerine 39 yorum

 1. taksit imkanı var mı? Ayrıca tüm derslrin dosya boyutu nedir? Hergün 2 saat sacece dinlemek mi geeekiyor yoksa yazılı olarak da tekrar edilmesi için ayrı bir zaman dilimine ihtiyaç var mı tşklr..

  Cevapla
  • Merhaba Ahmet, taksit imkanı yoktur. Original Effortless English ingilizce setinin toplam dosya boyutu yaklaşık 1.60 Gb’dir. Power English ingilizce setinin toplam dosya boyutu yaklaşık 1.70 Gb’dir. Effortless English ve Power English ingilizce setleri mp3 formatında olup, dinleme yoğunluklu setlerdir. Yazılı tekrar yapmanıza gerek yoktur.

   Mp3 ingilizce derslerine ait pdf ingilizce metin dosyaları bulunmaktadır. İsterseniz dersleri dinlerken aynı zamanda okuyarak da takip edebilirsiniz.

   Cevapla
 2. Dolar olarak Kredi kartı ile nasıl ödeme yapacağım ayrıca bu dersi indirmek için internet bağlantısı lazım ama kullanırken internet bağlantısı gerekmiyor sanırım. Bu yöntem gerçekten ilginç yani daha önce hiç duymadığım bir yöntem.

  Cevapla
  • Merhaba Salih, öncelikle kredi kartınızın yurt dışı ve internetten alış veriş yapmaya açık olması gerekiyor. Genellikle tüm bankaların visa ve mastercard olarak dağıttıkları kredi kartlarının bu özellikleri açıktır. Kredi kartınızın bu özellikleri açık değilse bankanızla görüşerek açtırabilirsiniz. Ayrıca bankanızla görüşerek ya da internet şubesi kullanıyorsanız kendiniz kredi kartınıza bağlı bir sanal kart oluşturabilirsiniz. Kredi kartınızla yapacağınız dolar ödemeleri, işlem tarihindeki dolar/TL kuru ile çarpılarak hesap kesim tarihinde kart ekstrenize TL olarak yansıtılacaktır.

   Ödeme yaptıktan hemen sonra Effortless English’ten bir mail alacaksınız. Bu mailde dersleri indireceğiniz download sayfasına giden bir bağlantı vardır ve bu bağlantı 22 gün boyunca aktif olacaktır. Dersleri bilgisayarınıza indirmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Dersleri indirdikten sonra, internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Dersler mp3 formatında olup onları isterseniz bilgisayarınızdan, mp3 player’inizdan ya da telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

   Cevapla
 3. bu seti hangi seviyedeki kişiler kullanabilir. Mesala elemantry seviyesindeki bir şahıs bu setten yeterince faydalanabilir mi?

  Cevapla
  • Merhaba Erdem, Effortless English ingilizce eğitim seti, temel ingilizce kelime ve gramer bilgisine sahip olan, ancak akıcı ingilizce konuşamayanlara yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bir başka ifadeyle, okuduğu ve dinlediği basit ingilizceyi anlayan ama istediği gibi ingilizce konuşamayanlar için Effortless English setini tavsiye ediyoruz. Dolayısıyla elementary (başlangıç) seviyesindeki arkadaşlar için uygun bir set değildir.

   Effortless English ingilizce eğitim setininin sizin için uygun olup olmadığını küçük bir test yaparak öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki yazının içindeki videoyu, veya sitemizdeki diğer Effortless English (AJ Hoge) videolarını izlediğinizde, anlatılanların yüzde seksenini anlayabiliyorsanız bu set sizin için uygundur ve sizin İngilizce konuşmanızı geliştirmek için çok faydalıdır.

   Cevapla
 4. effortless english için kredi kartımla ödeme yapıyorum sürekli işlemin iptal edildiğini belirtiyor bilgilerimde yanlışlık olduğunu sanmıyorum sorun ne olabilir teşekkürler

  Cevapla
  • Kredi kartınızdan yaptığınız ödeme gerçekleşti mi, bunu bankanızdan kontrol ettiniz mi? Bunu kontrol edip, bu bilgiye göre Effortless English sitesinin contact bölümüne: ajhoge@effortlessenglish.org e-mail yazmanız yeterli olacaktır. Konuyu netleştirip bana bilgi verebilirseniz sizin için ben de kendilerine e-mail atarak durumu sorabilirim.

   Eğer ödeme gerçekleşti ve dersleri alamadıysanız ona göre yazalım. Ya da ödemeyi hiç yapamıyorsanız (bu durumda bankanıza danışmanızda fayda var) ona göre yazalım.

   Cevapla
 5. Merhaba bira önce kartımla işlem yaptım . Ancak işleminiz reddedildi diye bilgi geliyor. Kart VİSA ,Ing bonus.

  Çok tşk ederim

  Cevapla
  • Merhaba Nagehan, yukarıdaki 9. yorumu yazan Erdem Bey ile mail yoluyla da görüştüm. Aynı durumu kendisi de yaşamıştı ama bir süre sonra tekrar denediğinde bir problem yaşamadan dersleri alıp bilgisayarına indirebildiğini söyledi. O günlerde Effortless English ödeme sayfasından kaynaklanan bir sorun vardı ama şimdi sorun çözüldü.

   Siz de bir süre sonra tekrar deneyip derslerinizi alabilirsiniz. Bir sorun yaşarsanız bana burada yorum yazarak bildirin lütfen. Yardımcı olmaya çalışırım. Original Effortless English derslerini satın almak için yukarıdaki dersimizin altındaki bağlantıya tıklayıp direk ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Power English derslerini satın almak için buradaki ödeme sayfasından işlem yapabilirsiniz.

   Cevapla
 6. Merhaba. Gercekten faydalı olacak mı bu sistem. Dinlemenin ogrenmedeki önemini biliyorum ama bu sistemi kullanıp memnun kaldığını ilerleme kaydettiğini belirten yorumlar görmek daha çok tatmin ederdi herhalde. Birde iPhone a indirilebilir mı bu sistem. İndirdim farzedelim daha bilgisayarıma da aktarabilir miyim.

  Cevapla
  • Merhaba Zuhal, Bu sistem gerçekten yüzbinlerce insana faydalı olmuştur. İnternette biraz araştırma yaparak Effortless English sistemi ve dersleriyle ilgili bir çok olumlu yoruma rastlayabilirsiniz. Ben iki yıldan uzun bir süredir Effortless English sistemini inceliyor ve derslerini dinliyorum. Şimdiye kadar bu dersleri kullanıp da memnun olmadığını söyleyen bir yoruma bile rastlamadım.

   Effortless English derslerini iPhone a indirmek mümkün değildir. Ancak bu dersleri bilgisayarınıza indirip daha sonra iPhone cihazınıza iTunes programı ile gönderebilirsiniz. Dersler mp3 formatında olduğu için; Sadece iPhone değil, diğer bütün mp3 destekleyen telefon ve player’lara dersleri atıp istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dersleri çalışabilirsiniz.

   Cevapla
 7. Original Effortless English seti ve Power English eğitim setinin fiyatı ayrı ayrı mı 97 dolar, yoksa ikisi birlikte mi 97 dolara alabiliyoruz?

  Cevapla
 8. Merhaba,benim İngilizcem alt seviyelerde.Yeni öğrenmeye başlayan biri için hangi eğitimsetini ya da sistemini tavsiye edersiniz?Teşekkür eder,iyi günler dilerim

  Cevapla
  • Merhaba Ayşen, İngilizce öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlara öncelikle kolay İngilizce hikayeler okumalarını ve bol bol İngilizce dinlemelerini tavsiye ediyorum. Bu açıdan yeni başlayan arkadaşlar için Rahat İngilizce setini önemle tavsiye ederim. Bu set ile sadece eğlenceli hikayeler dinleyerek ve soru-cevap yöntemiyle İngilizce konuşma pratikleri yaparak öğrenirsiniz. Ayrıntılı bilgi için http://www.rahatingilizce.com

   Cevapla
 9. sadece bir kereliğine 97$ ödüyoruz sonrasında herhangi bir ücret ödemiyoruz değil mi? ayrıca vip programına rastladım o nedir acaba? bir de A.J. Hoge un da videolarında bahsettiği çocuk ing. kitapları genç ing. hikaye kitapları olarak ayırdığı kitaplardan önerebileceğiniz yayınevi var mı?

  Cevapla
  • Merhaba Neslişah, Effortless English Power English İngilizce setini almak için sadece bir kereliğine 97 dolar ödüyorsunuz. Daha sonra bir ödeme yapmıyorsunuz ve bu dersler ömür boyu sizin oluyor, her hangi bir süresi yoktur.

   Effortless English Vip programı, daha ileri seviye arkadaşlar için olup abonelik şeklinde her hafta bir ders bölümü gönderiliyor. VIP programına her ay 37 dolar ödüyorsunuz. İstediğiniz zaman abonelikten çıkıp ödemeyi durdurabiliyorsunuz. Ama benim önerim Power English İngilizce setini alıp kullanmanızdır.

   İngilice kitaplar için ESL books‘a bakabilirsiniz.

   Cevapla
 10. merhaba bu setin ıcınde öğretilcek cumlelerde yanı set ıcınde hıc turkce kullanılıyoru yanı dınlıcezde ses dosyası hep ıngılızcemı yanı ne dedıgını anlamassak turkce anlmlarıda olucakmı acıl cevap beklıyorum teşekkurler.

  Cevapla
  • Merhaba Nilgün, bu setler tamamen İngilizcedir. İçerisinde Türkçe anlatım yoktur. O yüzden yeni başlayan arkadaşlar için uygun değildir. Effortless English dersleri, okuduğu ve dinlediği günlük basit İngilizceyi anladığı halde, akıcı İngilizce konuşamayanlar için geliştirilmiştir. Yeni başlayanlar ve temel İngilizce bilgisine sahip olanlar için Rahat İngilizceyi tavsiye ederim.

   Cevapla
 11. Merhaba, benim ingilizce bilgim lise döneminde verimsiz bir şekilde öğretilmeye çalışılan seviyede. Yani vasat bir durumda. O yüzden yeni öğrenmeye başlayan biri için bu set sanırım çok zor. Onun dışında önerebileceğiniz bir ingilizce seti var mı ? Nasıl bir başlangıç yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

  Cevapla
  • Merhaba Şehriban, Okuduğunuz ve dinlediğiniz günlük kolay İngilizceyi anlayabiliyorsanız, Effortless English derslerini kullanabilirsiniz. Bu söylediğim durumda olmayan, yeni başlayan arkadaşlara Rahat İngilizce başlangıç setini öneriyorum. Ayrıca, kolay İngilizce hikaye kitaplarını okumalarını ve CD lerini dinlemelerini tavsiye ediyorum. Yeni kelimelerin anlamlarını sözlük yardımıyla bulup öğrenebilirsiniz. Şimdilik bu şekilde çalışabilirsiniz.

   Cevapla
 12. bu iki seti aldığımda bana bu setlerin dvd si mi gönderilecek yoksa bu siteden bilgisayarımamı indireceğim

  Cevapla
  • Merhaba Uğur, Effortless English ve Power English İngilizce setlerini internet üzerinden satın aldıktan hemen sonra size bir mail gönderilecek. Bu mailin içinde birlik olacak ve bu linke tıkladığınız zaman tüm dersleri bilgisayarınıza indirebileceğiniz download sayfasına yönlendirileceksiniz. Yani dersler posta veya kargo yoluyla DVD olarak gönderilmiyor. Böylece hem fazladan kargo ücreti ödemiyorsunuz, hem de hiç beklemek zorunda kalmadan hemen çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

   Cevapla
 13. Meraba ben yaklasik bir ay once effortless English egitim setini satin aldim. Ve 97$ odedim kredi kartiyla. Yalniz yanlislikla eskie mail adresimi gondermisim size. Onu su anda Ben kullanmiyorum. Benin aktif olan gmail adresimdir. Parayi odedim fakat derslerimi alamadim. Lutfen bir an once bunun duzeltilmesine yardimci olurmusunuz

  Cevapla
  • Merhaba Senay,

   Bu konuyla ilgili,
   Effortless English sık sorulan sorular sayfasında ifade edildiği gibi; members@effortlessenglish.org adresine bir mail gönderip, yanlış mail adresi kullandığınızı belirtip, Ad, soyad ve ödeme yaptığınız tarihi belirtmelisiniz. Bunu yapmadan önce yeni mail adresinizi alıp, o adresten kendilerine bu maili gönderirseniz, size derslerinizi yeni adresinize gönderebilirler.

   I Paid But I Didn’t Get An Email With The Download Link Check your “bulk mail” folder or your “spam” folder. Your email company probably sent the email there by mistake.
   If its not there you might have accidentally entered a wrong email address. Send an email to our Customer Service Department (members@effortlessenglish.org) with: Your Name and Date You Bought The Lessons.

   Bu işlem birkaç gün sürebilir. Ama mutlaka yardımcı olacaklardır.
   Tekrar yardıma ihtiyacınız olursa bana bildirin lütfen. Size tekrar yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

   Cevapla
 14. Merhaba,

  Bugün seti aldım. Ancak sayfa probleminden dolayı iki kere ödeme çekmiş. Konuyu effortless’ a yazdım farklı bir şey yapmam gerekir mi?bankamla konuşutuğumda iptal talebini firmanın vermesi gerektiğini söylediler. Bugün içerisinde iptal edilmesi gerekmekte çünkü yarın kartımın hesap kesin tarihi. Ayrıca 2 saate yakın oldu hala herhangi bir ders mailide tarafıma iletilmedi.

  Cevapla
  • Merhaba Didem, kredi kartınızla ödeme yapar yapmaz size ürün indirme sayfasının adresi mail olarak gelmesi gerekiyordu. Önemsiz posta klasörünüzü kontrol ettiniz mi? Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu kesin. Tam olarak hangi seti satın aldınız? Power English mi? Bankanızla görüştüğünüzde kredi kartınızdan ödeme yapıldığını teyit ettiler mi?
   Bu tür ödeme problemleri konusunda yapmanız gereken, aşağıdaki mail adresine durumu anlatan bir mail göndermektir. Bir iki gün içinde size cevap vermeleri lazım. Ama bugüne yetişir mi bilemiyorum.

   I Paid But I Didn’t Get An Email With The Download Link. What Should I Do?
   Check your “bulk mail” folder or your “spam” folder. Your email company probably sent the email there by mistake.
   If its not there you might have accidentally entered a wrong email address. Send an email to our Customer Service Department (members@effortlessenglish.org) with: Your Name and Date You Bought The Lessons.

   Cevapla
 15. Evet powerenglish i resim sayfadan satın aldım ne mail geldi nede başka bir şey. Mail attım telefon bilgisine ulaşamadım telefonla da arayabilirim..

  Mailin gelmemesi çok ilginç umarım zor durumda kalacağım bir şey çıkmaz.

  Cevapla
 16. Bu arada işlemler için bekledikleri herhangi bir saat aralığı var mıdır? Bu kouda bir bilginiz var mı acaba?

  Cevapla
 17. bu setı almayı dusunuyorum yalnız 5s kullanıyorum ıphone 5s bunu destelıyormu bılmıyorum ..setı alırken ılla ıpod mp3 player almakzorundamıyım_? bunu ogrenmek ıstıyorum eger sadece ıphone 5s desteklıyorsa ekstra bır malıyete katlanmayacagım ıcın bu setın fıyatı bana uygundur ve hemen almak ıstıyorum bu konuda cevabınızı beklıorum bılgınıze.. saygılar.

  Cevapla
  • Merhaba Sidar, Effortless English derslerini iphone cihazınızda kullanabilmenin iki yolu vardır. Birincisi seti satın aldıktan sonra tüm dersleri bilgisayarınıza indirip, winrar veya winzip programıyla dersleri arşiv dosyasından çıkarıp, mp3 formatındaki dersleri itunes programı ile telefonunuza aktarabilirsiniz.
   İkinci yol, seti direk olarak telefonunuzdan satın aldıysanız, derslerin tümünü telefonunuza direk olarak indirip “file master” gibi ücretsiz bir dosya yöneticisi programla telefonunuzda dersleri dinleyebilirsiniz.
   Son olarak eğer İngilizce seviyeniz intermediate ve üzeri ise, yani okuduğunuz ve dinlediğiniz temel İngilizceyi anlayabiliyorsanız Power English setini satın almanızı tavsiye ederim. Seviyenizden emin olmak için sitemizin ana sayfasında bulunan A.J. Hoge’un videosunu izleyin. Dinlediklerinizi %90 oranında anlayabiliyorsanız Power English setini kullanabilirsiniz. Eğer daha az anlayabiliyorsanız bu set sizin için biraz ağır gelebilir. Çünkü Effortless English setleri Türkçe destekli değildir. Seviyenizi biraz daha geliştirmek için Rahat İngilizce eğitim setini öneririm.

   Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.