İletişim

İngilizcetube.com İletişim Bilgileri

Sorularınıza daha çabuk cevap almak için, konuların altında bulunan yorum bölümüne yazmanızı rica ederiz. Yorum bölümünden yazılan sorulara genellikle aynı gün içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşın lütfen. Bu alana gireceğiniz e-mail adresleri, sadece sizinle iletişim için kullanılacaktır. E-mail adresleriniz kesinlikle başkalarıyla paylaşılmayacaktır.

Aşağıdaki formu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim formundan gönderilen mesajları genellikle bir hafta içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.

İngilizce Dersleri Ücretsiz Abonelik:

Sitemizde yayınlanan yeni derslerden anında haberdar olmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

E-Mail Abonelik:

Yeni ingilizce derslerimizin e-mail adresinize ücretsiz olarak gönderilmesini istiyorsanız, burayı tıklayarak e-mail adresinizi kaydedebilirsiniz. Bu abonelik sistemi Google feedburner tarafından sağlanan otomatik ve ücretsiz bir sistemdir. E-mail adresleriniz kesinlikle gizli kalacaktır.

Rss Adreslerimiz:

ingilizcetube.com sitemizin rss adresi: http://feeds.feedburner.com/ingilizceVideoDersleri dir. Bu adresi, rss okuyucunuza kaydederek yeni eklenen derslerimizi takip edebilirsiniz.

Yeni Yorumlar rss adresimiz: Sitemizdeki derslerimiz için yapılmış olan yeni yorumlardan haberdar olmak için aşağıdaki adresimizi rss okuyucunuza kaydedebilirsiniz.

https://www.ingilizcetube.com/comments/feed

Google Reader ve iGoogle:

Sitemizde yayınlanan yeni dersleri Google reader veya iGoogle ile takip etmek için burayı tıklayın. Google Reader ile sadece bizim sitemizi değil, beğeniyle takip ettiğiniz tüm sitelerdeki yeni gelişmeleri anında izleyebilirsiniz. Google Reader kullanımıyla ilgili videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

İletişim Formu:

Sorry, due to anti-spam measures, this contact form requires that javascript be enabled on your browser.

İngilizcetube

Paylaşmak Güzeldir:

“İletişim” üzerine 7 yorum

 1. Merhaba ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Söylediğiniz her şeye katılmamak mümkün değil dolayısı ile sanırım prensipler kararlı duruş ingilizce öğrenmenin başlangıcı inşallah iyi olur.

  Cevapla
  • Rica ederiz Meşhut, evet prensipler ve kararlılık iyi bir başlangıç için çok önemlidir. Başarılar dileriz.

   Cevapla
 2. Merhaba,ben power englısh eğitim videosunu youtoubedan izledim.Çok beğendim.Üniversite öğrencisiyim ve yıllardır okulda öğretilen gramerden çok sıkıldım.Bir kursa gidince hep en baştan alıyorlar(her ne kadar sts yapsalar da).Artık konuşmak istiyorum.Ama hangi seti nasıl alacağımı tam olarak anlayamadım.Rica etsem benıim için bir daha anlatabilir misiniz? Teşekkürler…

  Cevapla
  • Merhaba Aysel, Power English seti bizim de sitemizde en çok tavsiye ettiğimiz, İngilizce anlama ve konuşma becerisini geliştirebileceğiniz en iyi settir. Bu set Effortless English sisteminin kurucusu A.J. Hoge tarafından hazırlanmış en iyi derslerden oluşur. Sitesinde son zamanlarda farklı fiyatlar test ediyorlar. Şu anda 6 taksitle aylık 49 dolar ödemeli satılıyor. Ama eski fiyat olan 97 dolardan satın almak halen mümkün. Bunun için şu ödeme sayfasını kullanabilirsiniz: https://english.isrefer.com/go/power-english/a61/

   Power English seti, anlıyorum ama konuşamıyorum diyecek kadar temel İngilizce bilgisine sahip olanlar için uygundur. Yeni başlayanlar için ağır gelir, çünkü Türkçe destekli değildir. Sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için Rahat İngilizce setini öneriyoruz. Rahat İngilizce setinde de mini hikaye soru cevap metoduyla pratik İngilizce öğrenebilirsiniz.

   Cevapla
 3. İyi günler ben bu power english setini kullanmak istiyorum seviyem b1-b2 arasında anlamamı ve konuşmamı geliştirmek istiyorum elbette ama ayrıca c1-c2 seviyelerine çıkma amacım var bu set beni çıkarabilir mi? Çıkmak için başka neler yapmamız lazım? Cevaplarsanız çok sevinirim

  Cevapla
  • Merhaba Burak, Power English seti İngilizce anlama ve konuşma becerinizi geliştirmek için çok faydalıdır. B1-B2 seviyesinden C1-C2 seviyesine sizi çıkarabilir. Ancak set içinde gramer konu anlatımı yok tabi. Zaten bu seviyede çok gramer ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum. Power English seti ile çalışmanın yanı sıra, mümkün olduğu kadar bol bol İngilizce dinleme çalışması yapmanızı öneriyorum. Mesela İngilizce dizi izleyerek kelime bilginizi, anlama ve konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Şuradaki örnek videoyu izlemenizi öneriyorum: https://www.ingilizcetube.com/ingilizce-dizi-izle-friends

   Cevapla
   • Aslında ingilizce dizi izlediğim zaman anlamadığım kelimeler çıksa da olayları sözlüksüz çözebiliyorum bazen ama yine de bilmediğim kelimeler oluyor yüzde 60-70 anlıyorum altyazıyla ama altyazısız çok düşük bu oran amacım bunu geliştirmek sanırsam power english setini kullanacağım kullandıktan sonra buraya sonuçları yazarım ayrıca attığınız şeyi de kullanacağım ve yazın başında dizi film seyretmeyi deneyeceğim teşekkür ederim yardımınız için

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.