İngilizcetube.com İletişim Bilgileri

Sorularınıza daha çabuk cevap almak için, konuların altında bulunan yorum bölümüne yazmanızı rica ederiz. Yorum bölümünden yazılan sorulara genellikle aynı gün içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşın lütfen. Bu alana gireceğiniz e-mail adresleri, sadece sizinle iletişim için kullanılacaktır. E-mail adresleriniz kesinlikle başkalarıyla paylaşılmayacaktır.

Aşağıdaki formu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim formundan gönderilen mesajları genellikle bir hafta içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.

İngilizce Dersleri Ücretsiz Abonelik:

Sitemizde yayınlanan yeni derslerden anında haberdar olmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

E-Mail Abonelik:

Yeni ingilizce derslerimizin e-mail adresinize ücretsiz olarak gönderilmesini istiyorsanız, burayı tıklayarak e-mail adresinizi kaydedebilirsiniz. Bu abonelik sistemi Google feedburner tarafından sağlanan otomatik ve ücretsiz bir sistemdir. E-mail adresleriniz kesinlikle gizli kalacaktır.

Rss Adreslerimiz:

ingilizcetube.com sitemizin rss adresi: http://feeds.feedburner.com/ingilizceVideoDersleri dir. Bu adresi, rss okuyucunuza kaydederek yeni eklenen derslerimizi takip edebilirsiniz.

Yeni Yorumlar rss adresimiz: Sitemizdeki derslerimiz için yapılmış olan yeni yorumlardan haberdar olmak için aşağıdaki adresimizi rss okuyucunuza kaydedebilirsiniz.

https://www.ingilizcetube.com/comments/feed

Google Reader ve iGoogle:

Sitemizde yayınlanan yeni dersleri Google reader veya iGoogle ile takip etmek için burayı tıklayın. Google Reader ile sadece bizim sitemizi değil, beğeniyle takip ettiğiniz tüm sitelerdeki yeni gelişmeleri anında izleyebilirsiniz. Google Reader kullanımıyla ilgili videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

İletişim Formu:

Sorry, due to anti-spam measures, this contact form requires that javascript be enabled on your browser.

İngilizcetube

Paylaşmak Güzeldir: