İletişim

İngilizcetube.com İletişim Bilgileri

Sorularınıza daha çabuk cevap almak için, konuların altında bulunan yorum bölümüne yazmanızı rica ederiz. Yorum bölümünden yazılan sorulara genellikle aynı gün içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşın lütfen. Bu alana gireceğiniz e-mail adresleri, sadece sizinle iletişim için kullanılacaktır. E-mail adresleriniz kesinlikle başkalarıyla paylaşılmayacaktır.

Aşağıdaki formu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim formundan gönderilen mesajları genellikle bir hafta içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.

İngilizce Dersleri Ücretsiz Abonelik:

Sitemizde yayınlanan yeni derslerden anında haberdar olmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

E-Mail Abonelik:

Yeni ingilizce derslerimizin e-mail adresinize ücretsiz olarak gönderilmesini istiyorsanız, burayı tıklayarak e-mail adresinizi kaydedebilirsiniz. Bu abonelik sistemi Google feedburner tarafından sağlanan otomatik ve ücretsiz bir sistemdir. E-mail adresleriniz kesinlikle gizli kalacaktır.

Rss Adreslerimiz:

ingilizcetube.com sitemizin rss adresi: http://feeds.feedburner.com/ingilizceVideoDersleri dir. Bu adresi, rss okuyucunuza kaydederek yeni eklenen derslerimizi takip edebilirsiniz.

Yeni Yorumlar rss adresimiz: Sitemizdeki derslerimiz için yapılmış olan yeni yorumlardan haberdar olmak için aşağıdaki adresimizi rss okuyucunuza kaydedebilirsiniz.

https://www.ingilizcetube.com/comments/feed

Google Reader ve iGoogle:

Sitemizde yayınlanan yeni dersleri Google reader veya iGoogle ile takip etmek için burayı tıklayın. Google Reader ile sadece bizim sitemizi değil, beğeniyle takip ettiğiniz tüm sitelerdeki yeni gelişmeleri anında izleyebilirsiniz. Google Reader kullanımıyla ilgili videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

İletişim Formu:

Sorry, due to anti-spam measures, this contact form requires that javascript be enabled on your browser.

İngilizcetube

Paylaşmak Güzeldir:

“İletişim” üzerine 4 yorum

 1. Merhaba ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Söylediğiniz her şeye katılmamak mümkün değil dolayısı ile sanırım prensipler kararlı duruş ingilizce öğrenmenin başlangıcı inşallah iyi olur.

  Cevapla
  • Rica ederiz Meşhut, evet prensipler ve kararlılık iyi bir başlangıç için çok önemlidir. Başarılar dileriz.

   Cevapla
 2. Merhaba,ben power englısh eğitim videosunu youtoubedan izledim.Çok beğendim.Üniversite öğrencisiyim ve yıllardır okulda öğretilen gramerden çok sıkıldım.Bir kursa gidince hep en baştan alıyorlar(her ne kadar sts yapsalar da).Artık konuşmak istiyorum.Ama hangi seti nasıl alacağımı tam olarak anlayamadım.Rica etsem benıim için bir daha anlatabilir misiniz? Teşekkürler…

  Cevapla
  • Merhaba Aysel, Power English seti bizim de sitemizde en çok tavsiye ettiğimiz, İngilizce anlama ve konuşma becerisini geliştirebileceğiniz en iyi settir. Bu set Effortless English sisteminin kurucusu A.J. Hoge tarafından hazırlanmış en iyi derslerden oluşur. Sitesinde son zamanlarda farklı fiyatlar test ediyorlar. Şu anda 6 taksitle aylık 49 dolar ödemeli satılıyor. Ama eski fiyat olan 97 dolardan satın almak halen mümkün. Bunun için şu ödeme sayfasını kullanabilirsiniz: https://english.isrefer.com/go/power-english/a61/

   Power English seti, anlıyorum ama konuşamıyorum diyecek kadar temel İngilizce bilgisine sahip olanlar için uygundur. Yeni başlayanlar için ağır gelir, çünkü Türkçe destekli değildir. Sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için Rahat İngilizce setini öneriyoruz. Rahat İngilizce setinde de mini hikaye soru cevap metoduyla pratik İngilizce öğrenebilirsiniz.

   Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.