Power English İngilizce Eğitim Seti

Sizlere uzun zaman önce Effortless English ingilizce eğitim seti ve onun özelliklerinden bahsetmiştim. İngilizce çalışmalarında klasik ingilizce eğitimindeki eski metodlar yerine, Effortless English kurallarını uygulayanların daha hızlı ve kolay ingilizce öğrendiklerini her fırsatta vurguluyorum. Özellikle okuduğu ve dinlediği İngilizceyi anlayabilen ama istediği gibi ingilizce konuşamayanların, otomatik ve kolay ingilizce konuşmalarını sağlamada Effortless English ingilizce eğitim seti çok faydalıdır.

En İyi İngilizce Eğitim Seti

Şimdi sizlere Effortless English yöneticisi ve öğretmeni AJ Hoge’un Power English ingilizce eğitim setinden bahsetmek istiyorum. AJ Hoge, Effortless English derslerinden sonra Power English ingilizce eğitim setini çıkarmış ve bir günlük özel bir satışla bu seti piyasaya sürmüştü. Daha sonra Power English ingilizce eğitim setinin satışını durdurmuştu. Şimdilerde AJ Hoge, Power English setini yeniden satışa çıkarmış bulunuyor.

ingilizce-egitim-seti

İki yıl önce, ben de Power English setini alıp kullanmıştım. Power English setinin, İngilizce seviyesi orta ve ileri (intermediate ve advanced) olan arkadaşlar için piyasadaki en iyi ingilizce eğitim seti olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten de bu derslere sadece ingilizce dersi demek yeterli olmaz. Power English setiyle sadece ingilizce değil, daha birçok faydalı bilgiler de öğrenirsiniz.

Power English ingilizce eğitim setinde AJ Hoge, özellikle liderlik, motivasyon ve kişisel gelişim konularında çok faydalı bilgiler veriyor. Bu derslerde AJ Hoge, katıldığı seminerlerden ve okuduğu kitaplardan paylaşımlarda bulunarak ingilizce derslerini çok zevkli ve faydalı hale getiriyor. Böylece hem İngilizceyi nasıl daha hızlı ve kolay ilerleteceğinizi öğreniyor, hem de hayatınıza yön vermede işinize yarayacak pek çok faydalı bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Power English İngilizce Eğitim Setinde Neler Var?

Power English setinin içinde 30 ayrı ders seti bulunuyor. Her ders setinin içinde, bir adet audio ingilizce mp3 dersi, bir adet vocabulary dersi, bir adet mini story mp3 dersi ve bir adet point of view mp3 dersi vardır. Her derse ait pdf text dosyası bulunur. Bu sayede dersleri okuyarak da takip edebilirsiniz. Bazı ders setlerinde bonus commentary mp3 (yorum) dersi vardır. Ayrıca yine bonus olarak bazı ingilizce video dersleri de set içerisinde mevcuttur.

Biraz önce de belirttiğim gibi audio article mp3 dersinde AJ Hoge; motivasyon, özgüven, liderlik ve kişisel gelişimle ilgili ilginç ve faydalı paylaşımlar yapıyor. Bu derslerde çok faydalı ve ilham verici eserlerden bölümler bulacaksınız. Mini story ve Point of view dersleriyle de ingilizce kelimeleri ve grameri kolayca öğreneceksiniz.

Sonuç olarak Power English, piyasadaki en iyi ingilizce eğitim setidir diyebilirim. Power English ingilizce eğitim setinin fiyatı, Original Effortless English setinin fiyatıyla aynıdır. Yani 97 dolar ödeyerek bu harika sete hemen sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine Effortless English setinde olduğu gibi para iade garantisi de vardır.

Effortless English ve/veya Power English setini 6 ay boyunca kullanıp da memnun kalmazsanız ya da bu süre sonunda ingilizce konuşmanızda bir gelişme olmazsa paranızı geri isteyebilirsiniz. Ancak dersleri tavsiye edilen çalışma programına uygun (tıkla-öğren) çalıştığınız takdirde ingilizce konuşmanızın gelişmemesi mümkün değildir. Şimdi hemen burayı tıklayarak Power English ingilizce eğitim setini alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Power English setini almakla kendinize çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

Son bir not olarak belirtmekte fayda var. Power English seti ile birlikte Original Effortless English seti de halen satıştadır. Original Effortless English dersleri, Power English derslerine göre biraz daha kolaydır ve kendi içerisinde zorluk derecesi değişen dört farklı seviyede gruplandırılmıştır. O yüzden ingilizce bilgisi orta seviye (pre-intermediate ve intermediate) olan arkadaşlar için Original Effortless English setini kullanmalarını tavsiye ederim. Original Effortless English dersleriyle ilgili ayrıntılı bilgi resmi sitesinde bulunmaktadır.. Original Effortless English derslerini satın almak için burayı tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Power English ingilizce eğitim setini ayrıntılı olarak incelemek ve satın almak için burayı tıklayın. Power English ve Original Effortless English derslerini bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi anlatan videoyu izlemek için burayı tıklayın.

Power English sitesine gitmek için tıklayın!

Power English ingilizce eğitim setini almak ve indirmek için aşağıdaki butona tıklayın.

Power English Satın Al & İndir

Effortless English Club

Paylaşmak Güzeldir:
36 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir