Power English İngilizce Eğitim Seti

Sizlere uzun zaman önce Effortless English ingilizce eğitim seti ve onun özelliklerinden bahsetmiştim. İngilizce çalışmalarında klasik ingilizce eğitimindeki eski metodlar yerine, Effortless English kurallarını uygulayanların daha hızlı ve kolay ingilizce öğrendiklerini her fırsatta vurguluyorum. Özellikle okuduğu ve dinlediği İngilizceyi anlayabilen ama istediği gibi ingilizce konuşamayanların, otomatik ve kolay ingilizce konuşmalarını sağlamada Effortless English ingilizce eğitim seti çok faydalıdır.

En İyi İngilizce Eğitim Seti

Şimdi sizlere Effortless English yöneticisi ve öğretmeni AJ Hoge’un Power English ingilizce eğitim setinden bahsetmek istiyorum. AJ Hoge, Effortless English derslerinden sonra Power English ingilizce eğitim setini çıkarmış ve bir günlük özel bir satışla bu seti piyasaya sürmüştü. Daha sonra Power English ingilizce eğitim setinin satışını durdurmuştu. Şimdilerde AJ Hoge, Power English setini yeniden satışa çıkarmış bulunuyor.

ingilizce-egitim-seti

İki yıl önce, ben de Power English setini alıp kullanmıştım. Power English setinin, İngilizce seviyesi orta ve ileri (intermediate ve advanced) olan arkadaşlar için piyasadaki en iyi ingilizce eğitim seti olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten de bu derslere sadece ingilizce dersi demek yeterli olmaz. Power English setiyle sadece ingilizce değil, daha birçok faydalı bilgiler de öğrenirsiniz.

Power English ingilizce eğitim setinde AJ Hoge, özellikle liderlik, motivasyon ve kişisel gelişim konularında çok faydalı bilgiler veriyor. Bu derslerde AJ Hoge, katıldığı seminerlerden ve okuduğu kitaplardan paylaşımlarda bulunarak ingilizce derslerini çok zevkli ve faydalı hale getiriyor. Böylece hem İngilizceyi nasıl daha hızlı ve kolay ilerleteceğinizi öğreniyor, hem de hayatınıza yön vermede işinize yarayacak pek çok faydalı bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Power English İngilizce Eğitim Setinde Neler Var?

Power English setinin içinde 30 ayrı ders seti bulunuyor. Her ders setinin içinde, bir adet audio ingilizce mp3 dersi, bir adet vocabulary dersi, bir adet mini story mp3 dersi ve bir adet point of view mp3 dersi vardır. Her derse ait pdf text dosyası bulunur. Bu sayede dersleri okuyarak da takip edebilirsiniz. Bazı ders setlerinde bonus commentary mp3 (yorum) dersi vardır. Ayrıca yine bonus olarak bazı ingilizce video dersleri de set içerisinde mevcuttur.

Biraz önce de belirttiğim gibi audio article mp3 dersinde AJ Hoge; motivasyon, özgüven, liderlik ve kişisel gelişimle ilgili ilginç ve faydalı paylaşımlar yapıyor. Bu derslerde çok faydalı ve ilham verici eserlerden bölümler bulacaksınız. Mini story ve Point of view dersleriyle de ingilizce kelimeleri ve grameri kolayca öğreneceksiniz.

Sonuç olarak Power English, piyasadaki en iyi ingilizce eğitim setidir diyebilirim. Power English ingilizce eğitim setinin fiyatı, Original Effortless English setinin fiyatıyla aynıdır. Yani 97 dolar ödeyerek bu harika sete hemen sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine Effortless English setinde olduğu gibi para iade garantisi de vardır.

Effortless English ve/veya Power English setini 6 ay boyunca kullanıp da memnun kalmazsanız ya da bu süre sonunda ingilizce konuşmanızda bir gelişme olmazsa paranızı geri isteyebilirsiniz. Ancak dersleri tavsiye edilen çalışma programına uygun (tıkla-öğren) çalıştığınız takdirde ingilizce konuşmanızın gelişmemesi mümkün değildir. Şimdi hemen burayı tıklayarak Power English ingilizce eğitim setini alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Power English setini almakla kendinize çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

Son bir not olarak belirtmekte fayda var. Power English seti ile birlikte Original Effortless English seti de halen satıştadır. Original Effortless English dersleri, Power English derslerine göre biraz daha kolaydır ve kendi içerisinde zorluk derecesi değişen dört farklı seviyede gruplandırılmıştır. O yüzden ingilizce bilgisi orta seviye (pre-intermediate ve intermediate) olan arkadaşlar için Original Effortless English setini kullanmalarını tavsiye ederim. Original Effortless English dersleriyle ilgili ayrıntılı bilgi resmi sitesinde bulunmaktadır.. Original Effortless English derslerini satın almak için burayı tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Power English ingilizce eğitim setini ayrıntılı olarak incelemek ve satın almak için burayı tıklayın. Power English ve Original Effortless English derslerini bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi anlatan videoyu izlemek için burayı tıklayın.

Power English sitesine gitmek için tıklayın!

Power English ingilizce eğitim setini almak ve indirmek için aşağıdaki butona tıklayın.

Power English Satın Al & İndir

Effortless English Club

Paylaşmak Güzeldir:

“Power English İngilizce Eğitim Seti” üzerine 36 yorum

 1. vip derslerini almak istiyorum $1 for 10 days diyor. istediginiz zaman cancel yapabilirsiniz diyor. ne kadar guvenilir. 10 gün sonra gercekten cancel yapabilir miyim?

  Cevapla
  • Merhaba Zuhal, Effortless English sitesine bu konuda güvenebilirsiniz. İsterseniz 10 gün içinde üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu sorunuza daha ayrıntılı cevabı diğer yorumunuzu cevaplarken vermiştim. Ayrıntılı cevabınızı okumak için burayı tıklayın.

   Cevapla
  • Merhaba Murat, Power English ve Effortless English dersleri başlangıç seviyesi için uygun değildir. Bu dersler tamamen İngilizce olup Türkçe destek yoktur. Bu setler, okuduğu ve dinlediği temel İngilizceyi anlayabilen ancak akıcı İngilizce konuşamayanlar için geliştirilmiş derslerdir.

   Cevapla
 2. Power English setini aldım ve çalışmaya başladım. Yararlı olacağına inanıyorum. Setin ilk 8 dersi içinde POV dosyaları çıkmadı. Siz her ders setinin içeriğinde POV dosyası da olduğunu yazmıştınız. Eksiklik var mıdır? Varsa tamamlamak için ne yapmalıyım?

  Cevapla
  • Merhaba Mesut, hayırlı olsun. Dersleri her gün düzenli olarak bir iki saat dinleyin. Mini story derslerindeki sorulara yüskek sesle cevaplar vererek çalışın. Her ders bölümünü bir hafta (en az 4-5 gün) çalışmadan bir sonraki bölüme geçmeyin. Bu şekilde çalışırsanız mutlaka çok faydasını göreceksiniz inşallah.

   Haklısınız ilk 8 bölümde Pov dersi yoktur. Dokuzuncu bölüm olan Kaizen dersinden itibaren POV dersleri başlıyor. Yukarıdaki ifadem yanlış olmuş.

   Cevapla
  • Merhaba Selma, bu seti internet üzerinden satın aldıkten hemen sonra tüm derslerini bilgisayarınıza indirip istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar çalışabiliyorsunuz.

   Cevapla
 3. mrb bu seti almayı düşünüyorum fakat hangi seviyeye kadar yararlı olacak seti bitirdiğimizde hala yeni setlere ihtiyaç duyacak mıyız kelime seviyemiz kaç kelimeye ulaşır su anda 3 000 dolayında kelime bilgisine sahibim fakat gramerim iyi değil

  Cevapla
  • Merhaba Mesut, okuduğunuz ve dinlediğiniz günlük İngilizceyi anlayabiliyorum ama konuşamıyorum diyorsanız Power English İngilizce setini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu setle İngilizce kelime bilginizi mutlaka geliştireceksiniz. Ama kaç yeni kelime öğreneceğiniz konusunda bir şey söyleyemem. Bu set, özellikle İngilizce konuşma becerinizi geliştirmeye odaklanmış bir programdır. İngilizce çok kelime bilmeseniz bile, bir şekilde duygu ve düşüncelerinizi anlatabilirsiniz. Tabi ki ne kadar çok kelime bilirseniz, duygu ve düşüncelerinizi o kadar rahat ifade edebilirsiniz. Bu setteki mini story derslerinde soru cevap tekniği kullanılır. Bu sayede yeni kelimeleri çokca tekrarlayarak daha hızlı öğrenir ve sorulara cevap vererek konuşma pratiğinizi geliştirirsiniz. Point of View derslerinde aynı hikayeyi, farklı zamanlarda dinleyerek gramerinizi geliştirebilirsiniz.

   Power English İngilizce setini kullanarak İngilizcenizi bir seviyeye kadar hızlı bir şekillde ilerletirsiniz. Ama İngilizce dipsiz bir kuyu gibidir. Bu seti bitirdikten sonra da farklı setler kullanarak, İngilizce hikayeler, romanlar okuyarak, sesli kitaplar dinleyerek kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

   Cevapla
 4. merhaba. ben aslında effortless english satın almak istiyordum fakat power english setini aldım. ki birbirinden farklı olduklarını yeni öğrendim. sizce iade etmeli miyim? benim için hangisi daha uygun emin değilim? aralarında büyük bir fark var mı?

  Cevapla
  • Merhaba Yasin, şu anda zaten Effortless English resmi sayfasından sadece Power English setinin satışı yapılıyor. Power English dersleri içerik olarak da ses kalitesi ve akıcılık olarak da çok iyi bir settir. İlk sürüm olan Original Efforltess English setiyle işlev olarak aralarında çok fark yoktur. Bence Power English setini kullanmaya devam edebilirsiniz. İyi çalışmalar.

   Cevapla
  • Merhaba Fatma, Power English İngilizce setini satın almak için burayı tıklayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada gerekli bilgileri doldurup ilerleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dersleri satın aldıktan hemen sonra e-posta hesabınıza bir mail gönderilecektir. Bu mailde bulunan bir bağlantıya tıklayarak download sayfasına gidebileceksiniz.

   Cevapla
 5. merhaba power english seti temel İngilizceyi anlayabilen ancak konuşma becerisi iyi olmayanlar için zorlayıcı olur mu?

  Cevapla
  • Merhaba çağlar, Power English seti, tam da söylediğiniz durumda olanlar için geliştirilmiştir. Yani temel İngilizceyi anlayabilen ama konuşamayanlara yardımcı olmak için bu set mükemmeldir. Seviyenizi ölçmek için basit bir yöntem kullanabilirsiniz. Sitemizde yayınladığımız Effortless English videolarını izleyin. Bu videolarda dinlediğiniz konuşmaları, yüzde 80-90 oranında anlayabiliyorsanız Power English setini kullanabilirsiniz. Eğer bu videoları anlamakta çok zorlanıyorsanız öncelikle Rahat İngilizce Eğitim Setini kullanmanızı, bu seti bitirdikten sonra Power English setine geçmenizi tavsiye ederim.

   Cevapla
 6. Merhaba biraz önce power effortless setini aldım anlamadım galiba yanlışlıkla 1 $ dolarlık dersi aldim ben setini istiyorum aslında ne yapmalıyım verdigi password yanlış bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim bunu nasıl iptal edebilirim

  Cevapla
 7. Ben power setini aldım bütün dersleri indirm yorum mailimi setini unuttum ne olacak şimdi sadece tlf giriyorum şimdilik nasıl calisma gerekiyor

  Cevapla
  • Merhaba Fatma, Power English setini aldıktan sonra bütün dersleri bilgisayarınıza indirin. Bunlardan bazıları bonus video dersleridir. Bunları zaman zaman izleyebilirsiniz. Ekteki resimde görüldüğü gibi, diğer dersler bölüm bölüm 01,02 diye numaralandırılmıştır.
   Bunlardan “01 intro” dersinden başlayarak her bölümü en az 4-5 gün boyunca dinleyeceksiniz. 4-5 gün sonra 2. Bölüme yani “Emotional Mastery” derslerine başlayacaksınız. Her bölümdeki dersleri sırasıyla main audio, vocabulary, mini story ve varsa point of view olarak günde en az bir kere dinleyin. En önemli ders mini story dersidir. Bu dersteki sorulara yüksek sesle cevap vermeye çalışın. En çok bu dersi dinleyin.
   Sormak istediğiniz başka bir şey olursa bana yazın lütfen.

   Cevapla
 8. Sıralama indiriyoru z 1 8 kadar indirebilir diger dersleri indirm yorum yanlışlıkla msj inizi sildim tekrar gönderebilirsiniz şimdiden tskler

  Cevapla
 9. Hocam merhaba ben power english setini aldım ama biraz karışık nerden nasıl başlıyacağımı ne kadar süre harcıyacağımı bilmiyorum sıra sıra bölüm bölüm bana ayrıntılı açıklama yapabilirmisiniz ?

  Cevapla
  • Merhaba Kemal, Power English seti içindeki ders grupları 1’den 32’ye kadar numaralandırılmıştır. Seti çalışmaya ilk bölüm olan Intro’dan başlayın. Sonra 2 numaralı bölüm Emotional Mastery ve sonra 3,4,5 diye gideceksiniz. Her bölümü en az 4-5 gün boyunca çalışın. Önce main audio dersini dinleyin. Sonra vocabulary dersi, sonra mini story ve en son (varsa) POV yani point of view dersini dinleyin. Bu dersleri her gün bir kere dinleyin. Mümkünse mini story dersini günde iki kere dinleyin. En önemli ders, mini story dersidir. Bu derste A.J. Hoge yeni kelimelerden oluşturduğu bir hikayeyi anlatır ve arada basit sorular sorar. Siz de bu sorulara yüksek sesle cevap vermeye çalışın. İlk dinlediğiniz gün cevap veremezseniz, önemli değil. Sadece dinleyin. Sonraki günlerde cevapları söylemeye çalışın. Mini story dersindeki sorulara hızlı ve akıcı cevaplar verene kadar bir sonraki bölüme geçmeyin. Yani her bölüm için çalışacağınız süreyi, mini story dersindeki cevapları söyleme performansınız belirleyecektir.

   Cevapla
 10. Hocam bir de hersin texti varmış hoge hoca bunu okumayı zorunlu mu kıldı ona göre okuyayyım mı teşşekürler saolın şimdiden

  Cevapla
  • Mp3 dinleme derslerinin text dosyalarını okumak zorunlu değildir. Ama çalışmaya ilk başladığınız bir iki gün dersleri dinlerken, aynı zamanda okumak çok faydalı olur. Hem konuşmaları çok daha kolay anlarsınız, hem de kelimelerin yazılış ve telaffuzlarını öğrenmiş olursunuz. Aynı derslerin 3. tekrarından sonra textleri okumanıza gerek yok. Sadece dinleyin ve mini story dersindeki sorulara hızlı cevaplar vermeye çalın.

   Cevapla
 11. Merhaba.effortless seti aldim ancak sadece video lesson 1.2.3..var.
  text dosyalarina nerden ulasacam yardimci olursaniz sevinirim.telefona (android)indirmeye calisiyorum dosyalari.
  tsk.

  Cevapla
  • Merhaba Melek, seti satın aldıktan sonra ürün indirme sayfasına gidince orada bölüm bölüm dersleri indirebileceğiniz linkler bulunur. Bu linkler zip veya rar formatında sıkıştırılmış arşiv dosyaları halinde bulunur. Dosyaları direk olarak android telefona indiriyorsanız, bunları açmak için rarlab gibi ücretsiz bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı yükleyince diğer indirdiğiniz doslayarın içinden mp3 ve pdf text dosyalarına ulaşabileceksiniz.

   Benim size önerim, derslerin tümünü önce bir bilgisayara indirin. Daha sonra hangi bölümü çalışıyorsanız onları telefonunuza transfer edin. Spponraki bölümlere geçtikçe telefona sırayda yüklersiniz. Yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa buradan yazın lütfen.

   Cevapla
 12. Merhaba.dosyalari bilgisayara da indirdigimde rar dosyasi icinde sadece vocabulari mp3 video dosyasi mevcut diger mini story,pdf dosyalara ulasamadim.diger dosyalara nasil indirebilirim yardimci olursaniz sevinirim..

  Cevapla
  • Melek, bu durumda yukarıda verdiğim mail adresine durumunuzu anlatan bir mail gönderin. Bir iki gün içinde ilgilenip yardımcı olurlar. Eğer bir kaç gün içinde sonuç alamazsanız buradan bana haber verebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

   Cevapla
 13. Merhaba,
  Ben öğrenci değil yetişkin biriyim. İngilizce öğrenip konuşabilmeyi ve İngilizce film izlemeyi çok istiyorum. Ayrıca yurt dışında kardeşim var devamlı onun yanınada gidiyorum. Level -1 hikaye kitaplarını okuyup anlıyorum ancak konuşamıyorum gramer bilgimde kötü değil power english seti benim için uygun olurmu? Eğer uygunsa bu set sadece internet üzerinden mi alınıyor. Çünkü ben kredi kartı kullanmıyorum diğer siteler gibi kapıda ödeyip alma şansım yokmu?
  Teşekkür ederim,
  Saygılar.
  Hülya

  Cevapla
  • Hülya Hanım Merhaba,
   Verdiğiniz bilgilere göre Power English setinin sizin için uygun olacağınız düşünüyorum.
   Effortless English seti İngilizce dersleri indir” başlıklı yazımızdaki download linkine tıklayıp bu set içinden ücretsiz bir bölüm dersi indirip bir kaç gün denemenizi öneriyorum. Böylece setin işleyişini ve derslerin sizin seviyenize göre uygunluğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

   İkinci sorunuza gelince, evet sadece internet üzerinden satın alınabiliyor. Bu set, kitap veya cd gibi fiziksel bir ürün olmadığı için kargo ile gönderilmiyor. Bu yüzden kapıda ödeme gibi bir seçenek yok. Eğer internette bu tür satışlar görürseniz onların korsan olduğunu bilip uzak durmanızda fayda vardır.

   Bu seti sadece resmi sitesi olan effortlessenglishclub.com sitesinden kredi kartı ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

   Cevapla
  • Halil Bey, size gelen maillerde bir kullanıcı adı ve şifre ile bir link göremiyor musunuz? O linke tıklayıp üye girişinizi yaparak dersleri indireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz.

   Cevapla
  • Halil Bey merhaba, dersleri satın alırken kullandığınız e-mail adresinizi (önemsiz posta veya junk mail) klasörüyle birlikte tekrar kontrol edin. Bir iki saat içinde tüm klasörleri kontrol etmenize rağmen maili bulamazsanız members@effortlessenglish.org adresine bir e-posta göndererek konuyu bildirin. Yardımcı olacaklardır.

   Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.