Deep English İngilizce Eğitim Seti

Bugünkü yazımda size, yeni satışa sunulmuş olan ve bununla birlikte çok iyi olduğunu düşündüğüm bir İngilizce eğitim setinden söz edeceğim. Mevcut İngilizce eğitiminde yapılmakta olan hatalardan ve ayrıca kusurlu İngilizce öğrenme yöntemlerinden sık sık söz ediyorum. İşte bu hataları bırakıp uygun yöntemlerle İngilizce öğrendiğinizde, daha çabuk ve rahat İngilizce öğrenebileceğinizi söylüyorum.

Hepsinden önemlisi, İngilizce öğrenmekle yetinmeyip güzel İngilizce konuşmak hedefliyorsanız işte bu uygun yöntemleri uygulamanız gerekir. Daha evvel size Effortless English ve ayrıca Power English İngilizce eğitim setini anlatmış ve önermiştim. Deep English İngilizce eğitim seti de, Effortless English’e çok benzeyen aynı zamanda uygun İngilizce öğrenme yöntemlerini uygulayan dijital (sesli dersleri bulunan) bir İngilizce eğitimidir.

deep-englishDeep English kursunun içinde On iki tane ayrı konudan (hikayeden) oluşan eğitim kısmı bulunmakta (toplamda yüz yirmi sesli audio dersi aynı zamanda pdf yazı dökümanları). İşte bu dersler genellikle; kişisel gelişim andıran ve bize ilham veren, kaliteli insanların yaşamlarından bölümler içeren kısa İngilizce hikayelerden oluşuyor.

Kaldı ki işte bu eğitim setinin öbür ismi “The True Stories Fluency Course” yani, Gerçekleşmiş hikayeler akıcı ifade eğitimi. Eğitim konularının ilginç ve ayrıca basit olması, sizlerin daha çok dinlemek istemenizi ve bu şekilde İngilizcenizi daha fazla ilerletmenizi kolaylaştırıyor.

Her bir eğitim kısmının içerisinde biri yavaş, öbürü normal anlatım seviyesinde oluşturulmuş 2 tane dinleme dersi (Active Listening) bulunmakta. Active Listening derslerini (ilk olarak yavaş, daha sonra normal sürümü) bir çok defa dinledikten sonra, Bu ders için bir soru cevap bölümü (Active Speaking) bulunmakta. İşte bu derste sizlere yöneltilen basit sorulara yanıtlar vererek yeni sözcüklerin anlamlarını pekiştirmiş oluyorsunuz.

Bir süre sonra gene bu ders için konuşma kısmı olan “Fluency Booster” bölümü bulunmaktadır. İşte bu derste de işlediğimiz İngilizce hikayeyi, gene sorular etrafında tekrar yorumlayıp anlatmış oluyorsunuz. Böylelikle İngilizceyi hem dinleyerek aynı zamanda da konuşarak öğrenmiş oluyoruz. Kısacası Deep English misyonuna göre, İngilizceyi çalışmıyor, onu kullanıyorsunuz.

Deep English İngilizce setinin, aynen Effortless English metodunda belirttiğim gibi, yedi gün süren bir kurallar dizisi bulunmakta. Söz konusu kuralları ve ayrıca örnek İngilizce dinleme ve konuşma derslerini ilerleyen zamanlarda size Türkçe olarak vereceğim.

Deep English kursunun ücreti 99,95 $ dır. Aynı zamanda Deep English tatmin (para geri ödeme teminatı) sağlamaktadır. Deep English kursunun İngilizce dinleme ve konuşmanızı ilerletmediğini söylüyorsanız altmış gün içerisinde paranızın hepsini iade edeceklerini garanti ediyorlar. Kısacası Deep English işte bu hususta kendisine oldukça inanıyor. Test etmesi ücretsiz. Hemen şimdi alt taraftaki kısa videoları izleyip, açıklamaları okuyarak Deep English programını daha ayrıntılı tanımış olalım.

Deep English Gerçekleşmiş İngilizce Hikayeler Eğitimi

Yaşam çok kısa: İngilizce çalışmayı geçin, İngilizceyi kullanın. Deep English ile birlikte İngilizce hedefinize açılan yolunuz konuşmak ve dinlemekten geçer.

İngilizceyi analiz etmekten bunaldınız mı? Öyleyse yalnız değilsiniz. İngilizce çalışıyor olmak, güzel konuşmanızı geliştirmez. Çok daha iyi bir yöntem var.

Güzel ingilizce konuşan birisi olabilmek için, daha fazla konuşmaya ihtiyacınız var. İngilizce konuşmaları çok daha iyi anlamak için daha fazla dinlemeniz gerekir.

İşte sorun: daha fazla İngilizce dinlemek ve ayrıca konuşmak için yeteri kadar olasılığınız yok. İngilizceyi hayata geçirmek için yeteri kadar imkanınız yok. İşte çözüm: İnteraktif dinleme ve konuşma gerçekleşmiş hikayeler. Deep English ingilizce eğitim programında bunları öğreneceksiniz:

  • Düşünmeden basit bir şekilde konuşacaksınız.
  • Gerçek ingilizce konuşmaları anlayacaksınız.
  • Güvenli bir biçimde iletişim kuracaksınız.

Dikkat edin İngilizce; ezberlemek için değil, konuşmak içindir.

Deep English Kursunu En iyi kılan nedir?

Deep English, en sevilen, enteresan ve ayrıca faydalı İngilizce derslerini göreceğiniz tek yerdir. Bizler işte buna Deep English ismini verdik çünkü üstünde derinlemesine hayal etmek isteyeceğiniz (tekrar tekrar dinlemek isteyeceğiniz) ve ayrıca hakkında konuşmak isteyeceğiniz oldukça enteresan bir İngilizce malzeme kullanıyoruz. Deep English İngilizce dersleri, sizleri daha fazla dinlemek ve ayrıca konuşmak adına teşvik eder.

“Bu, yalnızca basit bir ingilizce dersi değil. İlk olarak İngilizce dinlemenizi ve İngilizce konuşmanızı ilerletiyor. Ama aynı zamanda da sizlere bir yaşam dersi veriyor. Çok teşekkür ederim. Sizler gerçekten çok harika öğretmenlersiniz.” (Gabriela Bordeianu – Romanya)

  • Bu günün ve geçmişin önde gelenleri ve başarılı insanları ile ilgili bilgiler öğrenin.
  • Başarılı bireylerin, başarıya ulaştıran davranışlarını öğrenin.
  • Parlak düşünceli bireylerin ne şekilde düşündüklerini öğrenin.

Öbür İngilizce eğitim setlerinde bu gibi konular göremezsiniz. İşte bu dersler sizleri normal olarak daha fazla İngilizce dinlemeye ve ayrıca daha fazla İngilizce konuşmaya yüreklendiriyor. İşte bu sebepten Deep English İngilizce eğitim seti kendi alanında en iyisidir.

Aşama Aşama İngilizce Akıcı Konuşma Rehberi

Şayet İngilizceyi kullanmaya (çalışmaya değil) her gün Onbeş dakika verirseniz, İngilizceniz çok güzel gelişecektir. Gün geçtikçe İngilizce dinlemenizi, konuşmanızı, telaffuzunuzu, dil bilginizi ve ayrıca kelime hazinenizi ilerletecek, izlemesi basit bir çalışma programınız olacak.

“Deep English metodu sayesinde kendimi çok iyi hissediyorum. İngilizce dinleme ve kavrama becerim git gide gelişiyor ve daha şimdiden konuşmaya başladım bile.” (Ivone Hermes – Brezilya)

Deep English İngilizce eğitim seti, Yüz yirmi ayrı bölümü içeren altı aylık bir settir. Ancak öğrencilerimiz bu eğitim setinin yararlarını daha hızlı farkederler. Çünkü bizler, İngilizce çalışmaya değil, İngilizceyi kullanmaya konsantre oluyoruz. İşte bu sebepten İngilizcenizi daha çabuk geliştirebiliyorsunuz. Neticeyi farketmeye başladıkça bu durumu anlayacaksınız.

ingilizce-eğitim-setiÇok daha basit ve daha çabuk İngilizce konuşmaya başladıkça, kendinizdeki bu ilerlemeyi fark edeceksiniz. Bizim benzersiz İngilizce konuşma derslerimiz (Active Speaking and Fluency Booster) sizlere ilerlemenizi apaçık farketme şansı sunacak.

Çabuk İngilizce konuşmaları basit bir şekilde anlayabilir duruma geldiğinizde İngilizce dinleme yeteneğinizin daha iyi duruma geldiğini farkedeceksiniz. Deep English, ayrı konuşma hızlarında (yavaş ve normal versiyonlarda) oluşturulmuş derslerle kulaklarınızı eğiten tek İngilizce kursudur.

Her mekanda, Her zaman! Öğrenmeye Şu an Başlayın!

Deep English Gerçekleşmiş İngilizce Hikayeler Eğitimi mp3 derslerden oluşur. Derslerimizi hemen şimdi download edebilir ve hemen şimdi faydalanmaya başlayabilirsiniz. Beklemek yok. Fazladan posta bedeli ödemek yok. Dersleri hemen şimdi satın alın. Şimdi, bugün öğrenmeye başlayın.

mp3-ingilizce-dersleriAynı zamanda sesli İngilizce derslerimizi her mekanda çalışabilirsiniz. Bilgisayarda, mp3 player veya iPod aygıtlarda veya cep telefonunuza atarak dersleri çalışabilirsiniz. Dilediğiniz mekanda İngilizce çalışma ve konuşma egzersizi yapabilirsiniz.

İşte bu husus, zamana gereksinimi olan yoğun, meşgul kişiler için mükemmeldir. Bundan sonra, “İngilizce için yeterli zamanım yok” tarzda bahanelere yer yok.

İngilizceyi ne şekilde öğrenebileceğimizi anlatma tarzınız gerçekten mükemmel. Hakikaten iş görüyor ve ben bu durumu çok beğendim. İngilizceyi basit öğrenmenin yegane yöntemi, sizin ifade ettiğiniz gibi büyük fotoğrafa konsantre olmak. Yardımlarınız için çok minnettarım. (Berker Arman Türkiye)

En İyi İngilizce Eğitim Seti Hangisi?

Sitemizde genel olarak bir kaç İngilizce eğitim seti tanıtımı gerçekleştirdir. Bunlardan birisi Effortless English İngilizce setidir. Diğeri de bu yazıda tanıttığımız Deep English eğitim setidir. Bu iki seti de faydalı yönleriyle ve avantajlarıyla sizlere anlatmaya çalıştık. Ancak sizlerden sık sık “hangi seti almalıyım?“, “En iyi İngilizce seti hangisidir?” Siz hangi seti öneriyorsunuz? Gibi sorular alıyorum.

Öncelikle şunu belirtmeliyim. Bu iki set de yeni başlayanlar için uygun değildir. Çünkü Türkçe destekleri yoktur ve tamamen İngilizce derslerden oluşurlar. Bu setler, okuduğu ve dinlediği basit İngilizceyi anlayabilen ama akıcı konuşamayanlar için geliştirilmiştir. Gramerden ziyade konuşmayı geliştirmek için tasarlanmışlardır. Bu setleri orta ve ileri seviye İngilizce bilgisine sahip arkadaşlar için tavsiye edebilirim.

Benim önerime gelince. Bence en iyi İngilizce seti Effortless English sisteminin kurucusu AJ Hoge’un en son çıkarmış olduğu Power English İngilizce eğitim setidir. Deep English seti de çok kalitelidir. Ancak Deep English derslerindeki anlatım setini biraz mekanik ve robotik buluyorum. Yani doğallıktan, gerçek İngilizce konuşmalardan biraz uzak buluyorum. Halbu ki Power English İngilizce setinde AJ Hoge’un konuşma ve anlatım tarzı süperdir. AJ Hoge’un ses tonu enerji dolu, hayat dolu ve gerçek hayattaki konuşma tarzına çok yakındır. Ayrıca Power English setindeki derslerden sadece İngilizce değil, ilham verici faydalı bilgiler de öğrenebilirsiniz. O yüzden benim son kararım Power English setidir.

Power English İngilizce setini indirmek için tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir:
31 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir