Effortless English Seti İngilizce Dersleri İndir

Effortless English seti hakkında ilk yazımızı yayınladığımızdan bu yana neredeyse altı yıl oldu (Effortless English Metodu). O zamandan beri bu set gittikçe daha da çok ilgi görmeye başlamakla birlikte sistemin kurucusu A.J. Hoge tarafından bazı yenilikler ve gelişmeler de oldu. Bu yazıda Effortless English tarafında yaşanan bazı gelişmeleri ve site ziyaretçilerimizin bize yönelttiği bazı sorulara cevap niteliğinde bazı bilgileri paylaşacağız.

effortless english setiÖncelikle şunu belirtelim, Effortless English setinin son sürümü ve en popüler olanı Power English setidir. Ve bu set, “Anlıyorum ama konuşamıyorum” durumunda olan, orta ve üzeri (B2 ve üzeri) seviyedeki arkadaşlar için uygundur. Derslerin anlatım dili tamamen İngilizce olup, set içinde Türkçe destek olmadığından sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için uygun değildir. Yeni başlayanlar için, Effortless English setinde kullanılan mini hikaye soru-cevap yöntemini kullanan Rahat İngilizce eğitim Setini öneriyoruz.

Effortless English İndir

Sizin seviyeniz de orta ve üzerinde ise, yani okuduğunuz ve dinlediğiniz İngilizceyi anlayabiliyor ama konuşmakta sıkıntı yaşıyorsanız Power English setini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Power English seti hakkında bir fikir sahibi olmanız adına, bu set içerisinden bir bölüm İngilizce dersini ücretsiz olarak sizlerle paylaşacağız. Deresleri indirme linkini görebilmek için, aşağıdaki küçük kutucuk içindeki paylaşım butonlarından birine tıklayarak bu yazıyı bir kere paylaşmanız yeterlidir.

[sociallocker id=”754″]

pdf-mp3-ingilizce-dersleri-indirEffortless English derslerini indirmek için tıklayın!

[/sociallocker]

Power English derslerinin seviyeniz bakımından size göre olup olmadığını şöyle küçük bir test yaparak da anlayabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki videoyu bir kaç kez izleyin. Dinlediklerinizi yüzde  90 oranında anlayabiliyorsanız bu dersleri kullanabilirsiniz.

YouTube video

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Videodaki konuşmayı en az %90 oranda anlayamıyorsanız bu set sizin seviyeniz için biraz ağır gelebilir. Bu da, dersleri dinlerken sıkılmanıza ve yeterince verim alamamanıza sebep olabilir. Bu durumda olan arkadaşlarımız Rahat İngilizce setindeki mini hikaye soru cevap dersleriyle pratik yaparak İngilizce seviyelerini ilerletebilirler. Rahat İngilizce setini bitirenler, Power English seti ile devam edebilirler.

Effortless English Seti Fiyatı Nedir?

Son zamanlarda sitemiz ziyaretçilerinden bu konuda oldukça fazla soru gelmeye başladı. Yaşanan bu kafa karışıklığının sebebi, Effortless English sitesinde zaman zaman uygulanan farklı fiyatlardır. Son zamanlarda set fiyatını yükseltmek için bazı farklı fiyat testleri yapıyorlar. Örneğin Effortless English sitesine bakarsanız, Power English set fiyatının şu anda 6×49 dolar olduğunu görebilirsiniz. Yani 6 taksitle aylık 49 dolar ödemelidir. Kısa bir süre önce de tek ödeme olarak 197 dolar fiyatını test etmişlerdi.

Effortless English seti resmi sitesi ana sayfasında farklı fiyatlar olsa da, setin piyasaya ilk çıktığı zaman satıldığı eski fiyat olan 97 dolarlık ödeme sayfasının linki halen aktiftir. Biz de bize ulaşan herkese bu avantajdan bahsediyoruz. Kısacası Effortless English tekniğiyle İngilizce konuşmayı geliştirmek için Power English derslerini satın almak isteyen herkese, tek ödemeli eski indirimli fiyattan söz ediyoruz. Şimdi aşağıdaki linke tıklayarak bu seti 97 dolardan satın alabilirsiniz.

Power English setini indirimli satın almak için tıklayın!

Konuyu özetleyecek olursak Effortless English seti size, ders kitapları okuyup testler çözerek geliştiremeyeceğiniz İngilizce konuşma becerinizi, hızlı ve kolay bir şekilde geliştirmenize fırsat verecek en iyi settir. Bu sistemin son sürümü olan Power English seti, main audio isimli derslerindeki içerikler olarak da çok kalitelidir. Bu derslerdeki içerikler; Kişisel gelişim, liderlik, hızlı öğrenme teknikleri ve motivasyon konularında yazılmış en iyi kitaplardan alıntılar ve yorumlardan oluşmaktadır. Set içeriğiyle ilgili ayrıntılı bilgiye, daha önce yayınladığımız Power English İngilizce eğitim seti başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Effortless English Yazılarımız:

Bu yazıyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. İngilizce eğitiminizde başarılar diliyoruz.

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir