Kulaklarınızla İngilizce Öğrenin

İngilizceyi gözlerinizle mi öğrendiniz? Muhtemelen evet. Okullarda ingilizceyi genellilkle gözlerinizle öğrendiniz. Ders kitapları okudunuz, kelime listeleri çalıştınız, gramer kurallarını çalıştınız. İşte bu yüzden ingilizce okumanız iyi olduğu halde iyi ingilizce konuşamıyorsunuz.

Mesela, “hi, how are you? What have you been doing lately? “ gibi yazılı ingilizceyi kolayca anlayabiliyorsunuz. Ama, “hey man, how is it going? What’s you’ve been up to?” gerçek ingilizce konuşmaları kolayca anlayamıyorsunuz. İyi ingilizce konuşmak için, kulaklarınızla öğrenmelisiniz. Dinleyerek öğrenmelisiniz. Kulaklarınızla öğrenseydiniz, ikinci örneği kolayca anlayabilirsiniz.

İşte bu çocukların yaptığıdır. Çocuklar ingilizceyi dinleyerek öğrenir. Onlar anne babalarını sürekli dinlerler ve bir kaç ay sonra konuşmaya başlarlar. Effortless English ile bir çocuk gibi öğrenirsiniz. İngilizceyi kulaklarınızla öğrenirsiniz. Bizim derslerimizin hepsi dinleme dersleridir. Ders kitapları yok. Çocuklar en iyi ingilizce öğrencileridir.  Akıcı ingilizce konuşmak için bir çocuk gibi öğrenmelisiniz. Kulaklarınızla ingilizce öğrenmelisiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın!

Effortless English Club

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir