James Bond 007 Skyfall İzle İngilizce Altyazı

Bugün ingilizce video dersleri sitemizde sizlerle, çekimlerinin bir kısmı İstanbulda gerçekleştirilmiş olan bir James Bond filmini paylaşıyorum. Aşağıda sırasıyla, James Bond Skyfall 007 filminin fragmanını, İngilizce altyazılı versiyonunu ve Türkçe altyazılı versiyonunu izleyebilirsiniz.

James Bond 007 Skyfall Fragmanı İzle

YouTube video

James-Bond-Skyfall-2012Filmin Konusu: 02 kasım 2012′de vizyona giren James Bond Skyfall, imdb’den 7.9 puan almayı başardı. Skyfall filminde bond karakteri M’e karşı bir sadakat sınavı verecektir.

Yönetmenliği Sam Mendes tarafından yapılan Skyfall, aksiyon ve macera filmi severlerin ilgisini çekecektir.

Skyfall filminin başrollerinde daniel craig ve javier bardem ikilisini görüyoruz. 143 dakikadan oluşan skyfall isimli aksiyon filmi M karakterinin geçmişiyle yüzleşmeye başlaması ile devam ediyor.

IMDB Puanı: 7.9/10
Yapım: 2012 – Amerika
Tür: Aksiyon , Macera , Polisiye
Süre: 143 dakika
Yönetmen: Sam Mendes
Oyuncular: Daniel Craig, Javier Bardem, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Judi Dench

Skyfall İngilizce Altyazılı İzle

İngilizce filmler izleyerek İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Ancak bunun için doğru teknikleri kullanmanız gerekir. Bu tekniklerin neler olduğunu öğrenmek için İngilizce altyazılı film izlemek başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Filmin İngilizce altyazılı versiyonunu izledikten sonra, dilerseniz Türkçe altyazılı versiyonunu aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Skyfall Türkçe Altyazılı İzle

Video telif hakkı ihlali nedeniyle siteden kaldırılmıştır.

İngilizce Altyazılı Film İzle:

Paylaşmak Güzeldir:
5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir