Kung Fu Panda İzle İngilizce Altyazılı

YouTube video

İngilizcetube.com sitemizde bundan böyle İngilizce altyazılı filmler paylaşmaya başlıyoruz. İlk olarak yukarıdaki videoda Kung Fu Panda filmini, İngilizce altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Ama bundan önce sizlere, filmlerle nasıl İngilizce öğrenebileceğinizi anlattığımız dersimizi (buradan) incelemenizi tavsiye ederiz.

İngilizce Öğrenmek İçin Kung Fu Panda İzle

Daha önce filmin tamamını sitemizde yayınlamıştık ancak telif hakkı nedeniyle bu filmi kaldırdık. Şimdi yukarıdaki videoda filmden bazı kesitleri İngilizce altyazılı olarak izleyip kelimelerin anlamını videonun devamında yine İngilizce açıklamalı olarak öğrenebilirsiniz.

Aslında film izleyerek İngilizce öğrenme konusunda bizim de tavsiyemiz bu şekildedir. Yani filmin tamamını tek seferde izlemek yerine, parçalar halinde izlediğiniz sahnelerin metnini çalışarak öğrenmek daha verimli bir yöntemdir.

Videoyu izledikten sonra, bilmediğiniz kelimelerin anlamını sözlükten öğrendikten sonra bu kelimeleri quizlet tarzı bir kelime ezberleme uygulaması ile çalışmanız faydalı olabilir.

Sitemizde yayınlayacağımız yeni derslerden ve tabi ingilizce filmlerden hemen haberdar olmak için ücretsiz abonelik sistemimizi kullanmanızı öneriyoruz. İletişim sayfamızdan nasıl abone olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kung Fkungfu-panda-1u Panda 1

Tür: Animasyon Komedi Yıl: 2008 Ülke: ABD Yönetmen: John Wayne Stevenson, Mark Osborne Karakter Seslendirme: Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Jackie Chan.

Paylaşmak Güzeldir:
2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir