İngilizce Alt Yazılı Dizi İzle 05

İngilizce alt yazılı dizi izleyerek kelime bilgisi, dinleme, telaffuz ve konuşma becerilerimizi geliştirdiğimiz bu komedi serisinin 5. bölümünde yine birlikteyiz. Bu bölümde Fitness, parti, giyim ve tatil konularında eğlenceli konuşmalar dinleyeceğiz.

İngilizce Dizi İzle 5. Bölüm

YouTube video

Her zamanki gibi yukarıdaki videoda dizi izlerken ilk seferinde altyazıları takip edin. Bilmediğiniz kelimeler geldiğinde, videoyu durdurup yeni kelimenin anlamını sözlükten bularak not alın ve öğrenin. Sonra videoya kaldığınız yerden devam edin. Videoyu tekrar izlediğiniz zaman, yeni öğrendiğiniz İngilizce kelimelerin anlamlarını hatırlamaya ve tahmin etmeye çalışın.

Daha sonraki denemelerinizde diziyi alt yazıları okumadan sadece konuşmaları anlamaya çalışarak izleyin. Eğlenerek İngilizce öğrenmenin tadını çıkarın 🙂

İngilizce hikayeler dinleyerek, kendi kendinize konuşma pratiği yapabileceğinizi biliyor muydunuz. Evet mini hikaye dersleri dinleyip, bu hikayeyle ilgili sorulan basit sorulara yüksek sesle cevaplar vermeye çalışarak İngilizce konuşma refleksi kazanabilirsiniz. Bu konuya örnek bir çalışmayı şimdi yapmak için İngilizce konuşma pratiği videosunu izleyin.

Bu sayfayı sosyal medya hesaplarınızda beğenip paylaşmayı ve yorumlarınızı aşağıda bizimle paylaşmayı unutmayın. İngilizce alt yazılı dizinin diğer bölümlerinde tekrar görüşmek dileğiyle, hoşça kalın.

İngilizce Alt yazılı Dizi İzle Önceki Bölümler:

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir