İngilizce Film İzle

Breaveheart (Cesur Yürek) İzle İngilizce Altyazılıbraveheart-izleİngilizce altyazılı filmler paylaşmaya, benim şimdiye kadar en beğendiğim filmlerden biri olan, Breaveheart ile devam ediyorum. Breaveheart (Cesur Yürek) filmini yukarıdaki videoda İngilizce altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Filmi durdurup devam ettirmek için space bar (boşluk) tuşuna basabilirsiniz.

Breaveheart – Cesur Yürek İzle

Yapım: 1995. Oyuncular: Mel Gibson, Sophie Marceau, Patrick McGoohan. Tür: Aksiyon, Tarih, Savaş.

İngilizce Film İzle:

Paylaşmak Güzeldir:

12 Comments

 1. selam Azerbaycandan sizlere selamlar videoyu izlemeden once bir tesekkur edeyim dedim blogunuz icin kursa giidyorum hem ruscayi hem de ingilizceyi ogreniyorum kismet olursa londona gidip kendimi dil konusunda daha da gelistirecem kendinize iyi bakin hoscakalin

  • admin

   Selam Ibrahim, duygu ve düşüncelerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. İngilizce eğitiminde sana başarılar dilerim.

 2. ahmet

  Selam siteniz çok güzel olmuş özellikle ingilizce altyazılı dizi ve filmler ayrı bi güzel…Başarılarınızın dewamını dilerim.

 3. mustafa

  merhaba çoğu videolarınız acılmıyor bı zahmet ılgılenebılırmısınız

  • admin

   Merhaba Mustafa, Kugnfu Panda 2 filmi dışındakiler açılıyor. Siz bilgisayarınızda yüklü olan flash player programınızı güncellerseniz sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

 4. merve

  bende izleyemiyorum videolarınızı..

 5. Ali

  Why can`t we see anybody write his comment just in English couldn`t it be better than any other languages that a person speaks, chats, talks in it ha?

 6. Ülkü

  Merhaba filmleri ben de açamıyorum .Ipad Air kullanıyorum hangi programı yüklemeliyim açmak için

  • admin

   Merhaba Ülkü, sitemize yüklediğimiz İngilizce filmlerin çoğu yüklendikleri video sunucusundan silindikleri için maalesef şu anda açılamamaktadır.

 7. kadir

  filmler açılıyor güncellenmesi gerekiyor galiba

 8. kadir

  yanlış yazmışım filmler açılmıyor güncellenmesi gerekiyor galiba

  • admin

   Evet Kadir, maalesef eskiden sitemizde paylaştığımız filmlerden bazıları yüklendikleri siteden kaldırıldıkları için açılmıyor.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme by Anders Norén