Misterduncan

İngilizce Video Dersler 23

İngilizce kurslarında speaking club adı verilen ingilizce konuşma aktivitelerine katılanlar bilirler. Öğretmen çeşitli konular ortaya atar ve o konular hakkında ingilizce konuşmamız istenir. Ancak bazen konuşacak konu bulmakta zorluk çekeriz. Ya da konuyla ilgili ingilizce kelime bilgimiz yeterli olmadığından hissettiğimiz ve düşündüğümüz şeyleri ifade etmekte zorlanırız.

ingilizce-video-dersler

Misterduncan tarafından yayınlanan ingilizce video dersler, bu konuda bizlere epey yardımcı olmaktadır. Misterduncan, belli başlı konular etrafında, en çok kullanılabilecek ingilizce kelimeleri bizler için derleyip onları cümle içerisinde örneklerle kullanır. Böylece, çeşitli konularda hem bilgi sahibi olmuş oluruz ve hem de ingilizce kelime bilgimizi geliştirmiş oluruz.

Misterduncan ingilizce video dersler 23. Bölümünde hatalar ve kötü alışkanlıklar konusunu işleyeceğiz. Öncelikle, hata ve yanlış kavramlarıyla eş anlamlı kullanılan ingilizce kelimeleri ve örnek kullanımlarını ingilizce video dersimizde izleyeceksiniz. Daha sonra kötü alışkanlıklarla ilgili ingilizce kelimeleri ve örnek cümlelerini göreceğiz.

Sitemizde sizlerle paylaştığımız ingilizce video dersler, ingilizce listening, telaffuz, kelime bilgisi geliştirme ve konuşma becerisi geliştirme için çok faydalıdır. Hoşunuza giden ve faydalı bulduğunuz ingilizce video derslerini tekrarlı olarak dinlerseniz, İngilizcenizi hızlı ve kolay bir şekilde geliştirebilirsiniz.

İngilizce Video Dersler

Paylaşmak Güzeldir:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme by Anders Norén