Deep English İndirimli İngilizce Seti İndir

Merhaba arkadaşlar. Bu gün size iyi bir haberim var. Sizlere daha önce Deep English İngilizce setinden bahsetmiştim. Bana göre Deep English seti, İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler için piyasadaki en iyi İngilizce eğitim setlerinden biridir.

deep-english-ingilizce-setiDeep English ekibi, zaman zaman çeşitli kampanyalar ve promosyonlar düzenlemektedir. En son açıkladıkları kampanyada %30 fiyat indirimi yaptılar. Ben de hemen, yeni yıl hediyesi olarak düzenlenen bu kampanyadan sizleri haberdar etmek istedim.

Deep English normal fiyatı 99,90 dolardır. Bu son %30 indirim kampanyasıyla yeni fiyat 69.50 dolara indi. Bu fiyat, aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra iki gün geçerli olacak. Deep English İngilizce setini beğendiği halde fiyat yüzünden tereddüt edenler bu fırsatı kaçırmasınlar derim.

İngilizcetube.com sitemize sizlerden gelen birtakım yorumlarda, Effortless English İngilizce setiyle Deep English seti arasında kararsız kalan arkadaşlar, bana tercihimi sormuşlardı. Benim tercihimin Effortless English yeni sürümü olan Power English İngilizce seti olduğunu belirtmiştim.

Ancak Effortless English ve Deep English fiyatları daha önce hemen hemen aynıydı. Şimdi Deep English İndirimli haliyle Effortless English İngilizce setlerinden 27,50 dolar daha ucuz hale gelmiş oldu. Yani bu setler arasında kararsız kalan arkadaşlar, fiyat farkından dolayı Deep English İngilizce setini tercih edebilirler.

Deep English İngilizce seti, okuduğu ve dinlediği günlük İngilizceyi anlayabildiği halde, istediği düzeyde İngilizce konuşamayan arkadaşlar için çok faydalı bir settir. Her dersin, biri yavaş ve biri de normal olmak üzere iki adet İngilizce dinleme bölümü vardır. Önce yavaş sürümü birkaç kere dinleyip ve sonra normal sürümü birkaç kere dinleyerek dersin anlamını ve İngilizce kelimeleri özümseyerek öğrenmiş olursunuz.

En önemli bölüm aktif konuşma (active speaking) İngilizce derslerindeki soru cevap bölümüdür. Bu derslerle İngilizceyi konuşarak öğrenmiş olursunuz. İngilizce konuşmayı öğrenmenin en iyi yöntemi, işte bu soru cevap yöntemidir.

Yıllarca İngilizce eğitimi alan, kelime listeleri ezberleyen, İngilizceyi gramer kurallarından ve ders kitaplarından öğrenenlerin akıcı İngilizce konuşamamalarının sebeplerinden biri de budur. En iyi İngilizce setlerinde bulunan iki önemli ortak özellikten birisi tekrarlı İngilizce dinlemek, ikincisi de dinle ve cevapla (soru cevap) yöntemidir.

Orta seviye İngilizce bilgisine sahip olan arkadaşlara, İngilizce konuşmalarını geliştirmek için Deep English İngilizce setini mutlaka tavsiye ediyorum.

Deep English İngilizce setine sahip olmak için günlerce kargo beklemenize gerek yoktur. Ayrıca kargo ücreti veya başka masraflar da ödemezsiniz. Tüm dersler dijital olduğu için onları hemen bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Deep English İngilizce setini indirmek için aşağıdaki indirimli fiyat ödeme sayfasına giderek dersleri satın alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan hemen sonra mail adresinize gönderilecek bir bağlantıdan tüm dersleri bilgisayarınıza indirip hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dersleri satın alıp bilgisayarınıza indirin. Bir süre dersleri denedikten sonra sizin için uygun olmadığını düşünürseniz, paranızın tamamını iade ediyorlar.

Güncellemeler:

Deep English İndirimli Satış Süresi Dolmuştur.

Anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler için en iyi İngilizce eğitim seti olarak Power English‘i tavsiye ediyoruz.

Effortless English ve Power English setleri, okuduğu ve duyduğu günlük İngilizce konuşmaları anlayabildiği halde, istediği seviyede İngilizce konuşamayanlar için hazırlanmış setlerdir. Anlatım dili tamamen İngilizce olduğundan, yani Türkçe destekli olmadığından, yeni başlayanlar için uygun değildir.

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayanlar ve temel bilgileri olup da İngilizcesini geliştirmek isteyenler için mini hikayelerle, soru cevap tekniği ile konuşarak İngilizce öğrenebilecekleri Rahat İngilizce eğitim setini öneriyoruz.

Paylaşmak Güzeldir:
4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir