İngilizce Konuşmak Nasıl Öğrenilir?

İngilizce öğrenmekle, bisiklet sürmeyi öğrenme arasındaki ilişki nedir? Size biraz tuhaf bir soru gibi gelebilir. Ama aşağıdaki kısa videoyu izlediğinizde size Deep English İngilizce setinin nasıl akıcı İngilizce konuşmanıza ve İngilizce konuşmaları nasıl daha iyi anlamanıza yardımcı olacağını anlayacaksınız.

YouTube video

Bisiklet sürmeyi nasıl öğrendiğinizi hatırlıyor musunuz? Bunu bir düşünün. Bisiklet okuluna mı gittiniz? Bisiklet sürmeyi öğrenmek için bir yığın ders kitapları mı çalıştınız?

Tekrar tekrar çalıştığınız bisiklet sürme kurallarını hatırlıyor musunuz? Bunları hatırlamıyorsunuz değil mi? Güzel, çünkü biz de hatırlamıyoruz. Kimse bisiklet sürmeyi okuyarak öğrenmez. Bisiklet sürmeyi, yaparak öğrendiniz.

Düştünüz, tekrar denediniz. Her seferinde düştünüz ama bir sonraki denemenizde biraz daha geliştirdiniz. Dengenizi sağlamayı öğrenmeye başladınız. Bisiklet sürmenin çok kolay hale geldiği zamana kadar; günden güne daha güvenli ve başarılı bir şekilde bisiklet sürmeye başladınız. Bunu yaparak öğrendiniz. İngilizce konuşma da aynı yöntemle gelir.

Akıcı İngilizce konuşmak için ne yapıyorsunuz? Hızlı İngilizce konuşmaları daha iyi anlamak için ne yapıyorsunuz? Daha güvenli ve akıcı konuşmak için ne yapıyorsunuz?

Doğru uygulamayı yapmak, başarılı bir İngilizce konuşmanın püf noktasıdır. Daha iyi İngilizce konuşmak için daha çok konuşmak gerekir. İngilizce konuşmaları daha iyi anlamak için, daha çok dinlemek gerekir. Bu öyle bir şey ki, İngilizce öğretmenlerinin bile çoğu bunu bilmiyor. Onlar sizden, ezberleyerek öğrenmenizi istiyorlar. Gramer kurallarını çalışarak öğrenmenizi istiyorlar.

Bu başlangıç seviyesi için güzeldir. Ancak, bu videoyu izliyorsanız siz başlangıç seviyesinden ilerdesiniz. Ders kitapları ve gramer çalışarak akıcı İngilizce konuşamazsınız. Bunu ancak konuşarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu da İngilizceyi kullanmak demektir. Gerçekten de İngilizceyi kullanmak, bir deneyim kazandırır. Deneyim de sizin İngilizceyi daha iyi konuşmanızı sağlar.

Şimdi, bu derslerle ne öğreneceğinizi ve ne öğrenmeyeceğinizi biraz daha ayrıntılı açıklamak istiyorum. Deep English İngilizce setindeki yavaş ve hızlı versiyonları bulunan dinleme hikayeleriyle kulaklarınızı eğitirsiniz.

Aktif konuşma dersleriyle İngilizce konuşmanızı geliştirirsiniz. Gramer odaklı derslerimizde İngilizce gramer öğrenirsiniz. Grameri kullanacaksınız, çalışmayacaksınız. Bizler İngilizce konuşma ve dinlemeye odaklanıyoruz. Çünkü odaklanmış eylemler hedefe götüren en kısa yollardır. Deep English İngilizce eğitim seti, odaklanmış eylemleri yapmanız ve sonuç almanız için size rehberlik eder.

İngilizce konuşma pratiği yapmak, bir çalışma arkadaşı olmadan çok zordur. Bunun çözümü Deep English İngilizce setidir. Aktif konuşma hikâyeleriyle yalnız olsanız bile, İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Bu hikayeler, diğer kursların kullandığı bildiğiniz sıkıcı dinle ve tekrarla dersleri değildir.

Bizim aktif İngilizce konuşma derslerimizle, sadece dinleyip tekrar etmezsiniz. Dinle ve tekrarla yöntemi, gerçek İngilizce konuşma değildir. Bizim benzersiz hikaye derslerimizde, hikaye anlatanla konuşursunuz. Deep English İngilizce seti sizin her zaman konuşacağınız biri olur. Mevcut konuşma zamanınızı artırmak, İngilizce konuşmanızı geliştirmenin tek yoludur.

deep-english-ingilizce-seti

Derslerinizi bilgisayarınıza, telefon veya mp3 çalarınıza yükleyebilir, istediğiniz yerde ve zamanda İngilizce dinleme ve konuşmanızı geliştirebilirsiniz. Yolda işinize giderken, evinizde temizlik yaparken, yemek pişirirken, antrenman yaparken dersleri dinleyebilirsiniz.

Mp3 formatındaki sesli derslerle, İngilizce pratik yapmak ve İngilizce hedefleriniz için yol almak çok kolaydır. Play tuşuna basın, dinleyin ve konuşun. İşte bu kadar kolay. Deep English kursunu satın aldığınızda ihtiyacınız olan her şeyi anında bilgisayarınıza indirip başlayabilirsiniz. Kargo beklemenize gerek yok. Bir kere ödeme yaparak hemen şimdi derslerinizin hepsini alabilirsiniz. Toplamda 120 den fazla İngilizce dinleme ve konuşma derslerine sahip olacaksınız.

Şimdi karar vermeden önce, garanti hakkında bilgi vermek istiyorum. Deep English İngilizce eğitim seti, sizin İngilizce dinleme ve konuşma becerilerinizi daha iyi hale getirecektir. Eğer bu olmazsa, paranızı geri alacaksınız. Bu kursu %100 garantili olarak denemenizi istiyoruz. Dersleri satın aldıktan sonra, sizin için faydalı olmadığını düşünürseniz, hemen bizimle irtibata geçip 60 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.

Şimdi bir yol ayrımındasınız ve 3 seçeneğiniz var:

  1. Hiçbir şey yapmayabilirsiniz. Eski yöntemlerle çalışmaya devam edersiniz. Ama asla istediğiniz gibi akıcı İngilizce konuşamazsınız.
  2. İngilizce konuşulan bir ülkeye taşınarak kendinizi İngilizceyle çevreleyebilirsiniz. Eğer vaktiniz ve paranız varsa bunu yapın. Ama birçok insan için bu pek mümkün değildir.
  3. Deep English İngilizce setini %100 para iade garantimizle deneyerek, harika akıcı bir İngilizce konuşmanın güvenini ve saygınlığını kazanmaya başlayabilirsiniz.

Seçim sizindir. Ama umarım İngilizce öğrenmek için daha iyi bir yol olduğunu görebilir ve bunu yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz olursa bize her zaman yazabilirsiniz. Yorumlarınızı ve sorularınızı duymayı çok isteriz ve size yardımcı olmak için buradayız. (soru ve görüşleriniz için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.)

Hayat kısa! Daha neyi bekliyorsunuz. Seyahat etmek, arkadaş edinmek ve güvenle işinizi geliştirmek için İngilizcede Uzmanlaşın.

Konuşarak İngilizce Öğren

Mini hikayeler dinleyip, bu hikayelerle ilgili kolay sorulara cevaplar vererek, yani uygulama ile, yani konuşarak İngilizce öğrenmek için kullanabileceğiniz çok faydalı İngilizce eğitim setleri var. Öncelikle yeni başlayanlar ve orta seviyeye kadar olan arkadaşlar için Rahat İngilizce eğitim setini tavsiye ediyoruz.

Orta seviye ve üzerinde olan arkadaşlar için ise, konuşarak İngilizce öğrenebilecekleri en iyi kaynak, Power English eğitim setidir.

Paylaşmak Güzeldir:
15 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir