İngilizce Telaffuz

İngilizce Telaffuz Ders 1: TH

İngilizce telaffuz video derslerimizin ilkinde İngilizcedeki TH sesini öğreneceğiz. TH sesini çıkarmak için dilimizi, alt ve üst dişlerimiz arasına sıkıştırıyoruz. Yukarıdaki videoyu izleyin, alıştırmaları dikkatle dinleyin. Jennifer’in telaffuz ettiği alıştırma kelimelerini kendisinden sonra tekrarlayın. Daha sonra bir ayna karşısına geçerek alıştırmalar yapın.

Paylaşmak Güzeldir:

3 Comments

 1. fertt

  sesli harfleri nasıl telaffuz edeceğimizi öğretseniz mesele biter yada dil gırtlak vb nasıl olacak nerden çıkacak harf öğretin bize bekliyoruz teşekkür bir de türkçe öğretin bize bunları inglizceyi inglizce öğreterek değil selamlarımla

  • admin

   İlerleyen zamanlarda sitemizde daha pek çok video dersi paylaşacağız. Özellikle telaffuz pratikleriyle ilgili videoları da yayınlamaya gayret edeceğiz. Ancak bize biraz zaman verin lütfen. Yeni yayınlanacak video derslerinden anında haberdar olmak için e-mail üyemiz olabilir veya buraya tıklayarak bizi google reader ve igoogle ile takip edebilirsiniz.

   İngilizceyi geliştirmek için Türkçe hazırlanmış kaliteli videolar internete ortamında pek bulunmuyor maalesef. Bu yüzden youtube ingilizce videolarını sizlerle paylaşıyor ve altına gerekli Türkçe açıklamaları vermeye gayret ediyoruz. Ayrıca İngilizce videolardan ve yerli konuşmacılardan ingilizce öğrenmenin daha doğru ve faydalı bir teknik olduğunu düşünüyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 2. mugamnet

  Emeğinize salık çok güzel eğitici ogretici viyolar var yanliz video kalitesi neden düşük ses ayrı görüntü.ayrı

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme by Anders Norén