İngilizce Kitap İndir Download

ingilizce video dersleri > İngilizce İndir > İngilizce Kitap İndir Download
November 15, 2011 by
Filed under: İngilizce İndir, İngilizce Eğitimi 

Bugün sizlerle ücretsiz bir ingilizce kitap paylaşıyorum. Konunun en altında ingilizce kitap indir download linkine tıklayarak kitabınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Öncelikle bir kaç konuyu belirteyim; Pdf formatındaki bu e-kitap bir ders kitabı değildir. Zaten şuradaki dersimizde size, ingilizce ders kitaplarının sıkıcı olduğundan bahsetmiş, ders kitaplarından ingilizce öğrenmeyin demiştim. Okuyarak ingilizce öğren başlıklı yazımızda da okuyacağımız ingilizce kitapların nasıl olması gerektiğini belirtmiştim.

İlerleyen zamanlarda sizlerle ücretsiz ingilizce kitaplar paylaşmayı düşünüyorum ama bunlar ders kitapları olmayacak. Bugün sizlerle paylaşacağım ingilizce kitap, akıcı ingilizce konuşmayı nasıl öğrenebileceğinizi anlatıyor. Akıcı ingilizce nedir? Otomatik ingilizce konuşmaktır. Kolay ingilizce konuşmaktır. Düşünmeden ve tercüme etmeden ingilizce konuşmaktır. İşte bunu sağlamak için gerekli olan adımları bu ingilizce kitapta bulacaksınız.

Akıcı ingilizce konuşmayı öğrenmek için vücudumuz nasıl olmalıdır? Zihnimizi nasıl olmalı ve onu nasıl kullanmalıyız? Ve teknik. İngilizce konuşmayı en hızlı ve en kolay bir şekilde öğrenmek için doğru teknikler nelerdir. Yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenler nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını bu ingilizce kitap indirerek öğreneceksiniz.

İngilizce Kitap İndir

Kitabımızın adı: Powerful English Speaking. Bu İngilizce kitabımız, orta (intermediate) seviye olanlar için uygundur. Başlangıç seviyesinde olan arkadaşlar, bu kitabı okurken biraz zorlanabilirler. Aşağıdaki sosyal paylaşım butonlarından biri ile sayfamızı beğenerek ücretsiz kitabınız için Download linkini görebilir ve bu linke tıklayarak ingilizce kitap indirebilirsiniz.

ingilizce-kitaplar

Ücretsiz İngilizce E-Kitap İndirme Linki: İngilizce Kitap İndir (Download)

Not: bu e-kitap ücretsiz olup, telif hakları Effortless English‘e aittir.

Ücretsiz İngilizce mp3 dersleri indir download:

Comments

Bir Yorum on İngilizce Kitap İndir Download

  1. sky on Wed, 13th Nov 2013 9:07 am
  2. güzel site bundan sonra hep burdayım

Bu dersle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sormak istediğiniz bir şey var mı?...