İngilizce Altyazılı Dizi 01 Özel Müşteri

İngilizce altyazılı dizi izlemek, eğlenceli ve hızlı bir şekilde İngilizcenizi geliştirmenin en iyi yollarından biridir. Bu amaçla sizlere, kolay takip edebileceğiniz ve konuşmaları rahatlıkla anlayabileceğiniz İngilizce alt yazılı dizi bölümleri paylaşıyoruz.

Aşağıdaki videoda birinci bölümünü izleyebileceğiniz İngilizce altyazılı dizi serisinin diğer bölümlerini de İngilizce video dersleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İngilizce Altyazılı Dizi Bölüm 01

YouTube video

İngilizce altyazılı dizi ve filmlerden en yüksek verimi sağlayabilmek için sizlerle bir takım teknikler paylaşmıştık. Burada kısaca tekrar edecek olursak; öncelikle mümkünse film veya diziyi kendi dilinizdeki altyazı ile izleyin. Sonra İngilizce altyazılı olarak izleyin. Yeni İngilizce kelimelerin anlamlarını bir deftere not edin. Üçüncü aşamada filmi İngilizce altyazılı olarak, bu sefer durdurmadan bir kaç kere izleyin. En son aşamada dizi veya filmi altyazı olmadan izleyin. Ayrıntılı bilgi ve örnek çalışma videosu için, İngilizce altyazılı filmler izlemek başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

İngilizce altyazılı diziBu yeni paylaşmaya başladığımız program bir komedi serisinin bölümleridir. İzlerden hem keyif alacak hem de alt yazıları rahatlıkla takip edebileceksiniz. Yukarıda bahsettiğimiz metodu uygulayarak tekrarlı olarak izlediğininzde son derece faydalı olacaktır.

Paylaşmak Güzeldir:
3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir