İngilizce Altyazılı Dizi İzle 7. Bölüm

Bir birinden şirin insanların oynadığı eğlenceli dizimizin 7. bölümü ile yeniden birlikteyiz. İngilizce altyazılı dizi izle başlığı altında yayınladığımız bu son bölümde sıkça “have you been” yapısını kullanıyorlar. Bu yapıyı, İngilizcede “daha önce hiç orada bulundun mu” demek için kullanırız.

Şimdi aşağıda İngilizce altyazılı dizi izle videomuzun 7. bölümüne başlayalım. Her zaman ifade ettiğimiz gibi bu videoları bir kere izleyip geçmeyin ve mutlaka tekrarlı çalışın. Videoyu ilk seferinde izlerken altyazıları takip edin. Bilmediğiniz kelimeler çıkınca, videoyu durdurup yeni kelimenin anlamını sözlükten bularak not alın ve öğrenin.

İngilizce Altyazılı Dizi 7. Bölüm

YouTube video

Daha sonra İngilizce altyazılı dizi izle videosuna kaldığınız yerden devam edin. Videoyu tekrar izlediğiniz zaman, yeni öğrendiğiniz İngilizce kelimelerin anlamlarını hatırlamaya ve tahmin etmeye çalışın. Daha sonraki denemelerinizde diziyi alt yazıları okumadan sadece konuşmaları anlamaya çalışarak izleyin. Eğlenerek İngilizce öğrenmenin tadını çıkarın 🙂

ingilizce altyazılı dizi izle 07

İngilizce konuşma pratiği yapmak için mini hikaye dinle ve cevapla derslerini kullanın. Bu derslerle nasıl kendi kendinize pratik yapabileceğinizi öğrenmek için şuradaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sürdürülebilir bir İngilizce eğitimi için, kullandığınız içeriklerin eğlenceli ve kolay olması şarttır. Yabancı dil öğrenme uzmanlarının en çok tavsiye ettikleri aktivitelerden biri de İngilizce altyazılı dizi izlemektir. Bunun için sitemizi takip etmeniz yeterli…

Bu yazıyı paylaşarak bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

İngilizce altyazılı dizi izle önceki bölümler:

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir