İngilizce Altyazılı Dizi 6. Bölüm İzle

İngilizce altyazılı dizi izle, eğlenerek İngilizce öğren ve seviyeni geliştir. Yabancı dil sadece ders kitaplarından öğrenilmez arkadaşlar. Çünkü o aslında bir ders değil, insanların iletişim kurmak için kullandıkları gelişmiş bir araçtır. Bu yüzden İngilizce film izle ve özellikle Türkçe altyazılı değilde orjiganl altyazı ile izlediğin bölümü takip et.

Şimdi aşağıda İngilizce altyazılı dizi serimizin 6. bölümünü izleyelim. Her zamanki gibi tekrarlı çalışalım. Yukarıdaki videoyu ilk seferinde izlerken altyazıları takip edin. Bilmediğiniz kelimeler gördüğünüzde, videoyu durdurup yeni kelimenin anlamını sözlükten bularak not alın ve öğrenin.

İngilizce Altyazılı Dizi 6. Bölüm

YouTube video

Sonra videoya kaldığınız yerden devam edin. Videoyu tekrar izlediğiniz zaman, yeni öğrendiğiniz İngilizce kelimelerin anlamlarını hatırlamaya ve tahmin etmeye çalışın. Daha sonraki denemelerinizde diziyi alt yazıları okumadan sadece konuşmaları anlamaya çalışarak izleyin. Eğlenerek İngilizce öğrenmenin tadını çıkarın 🙂

ingilizce altyazılı dizi izle 06

İngilizce konuşma pratiği yapmak için mini hikaye dinle ve cevapla derslerini kullanın. Bu derslerle nasıl kendi kendinize pratik yapabileceğinizi öğrenmek için şuradaki videoyu izleyebilirsiniz.

İngilizce Dizi İzle Önceki Bölümler:

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir