Extra English İzle

İngilizce Dizi İzle Extra English 19 Kung Fu

Extra English serisinin 19. bölümünü yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz. Sizlerden gelen yoğun ve olumlu tepkilerden, Extra English İngilizce dizisinin çok sevildiğini ve ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha anlamış bulunuyoruz.

Yoğun istek üzerine Extra English serisinin diğer bölümlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Sonraki bölümleri de fırsat buldukça sitemize ekleyeceğiz.

Extra English, İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini ilerletmek isteyenler için gerçekten çok faydalı ve eğlenceli bir çalışmadır. İngilizce altyazı sayesinde İngilizce kelimelerin telaffuzlarını da öğrenmiş olursunuz. İyi seyirler, iyi çalışmalar diliyoruz.

Extra English İzle:

Paylaşmak Güzeldir:

4 Comments

 1. JASON STATHAM

  Extra english çok güzel ses kalitesi olsun görüntü kalitesi olsun çok güzel gerçekten çok teşekkürler.Ancak diğer filmleri de aynı ses ve görüntü kalitesi ile youtube de paylaşmanız mümkünse size zahmet bunu rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

  • admin

   Merhaba JASON STATHAM, Extra English için olumlu yorumlarınızla katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Ben bizzat bu videoların yükleyicisi değilim. İnternette rastladığım ve İngilizce öğrenenler için faydalı ve keyifli olduğunu düşündüğüm içerikleri, videoları ve filmleri sitemizde paylaşıyorum.

   Aslında paylaştığım İngilizce filmlerin ses ve görüntü kalitesi fena değil bence. Bu filmleri özellikle İngilizce alt yazılı oldukları için sitemizde paylaşıyorum. Daha iyi ses ve görüntü kalitesi olan ancak İngilizce alt yazılı olmayan filmler olsa da bunları paylaşmayı uygun bulmuyorum. Bu konuda araştırmalarım ve çalışmalarım devam ediyor. Kaliteli ve faydalı şeyler buldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

 2. mehmet

  ingilizceyi bilen sevdiğim bir arkadaşımdan en temel derslerden başlayıp ders alıyorum,onun sayesinde sitenizle tanışmış oldum.gerçekten net ve tane tane diyaloglar çok güzel çok yararlı oluyor.bildiğim herkesle paylaşmaya gayret ediyorum.ilginiz alakanız ve insanlara fayadalı birşeyler sağladığınız için çok teşekkür ederim.

  • admin

   Merhaba Mehmet. Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme by Anders Norén