İngilizce Hikayeler Dinle Level 1 One Way Ticket

İngilizceyi geliştirmek istiyorsanız bol bol dinleme ve okuma çalışması yapmalısınız. Bunun için İngilizce hikayeler dinlemek ve aynı anda okuyarak da takip etmek en etkili aktivitelerden biridir.

Bu yüzden sitemizde İngilizce hikaye videoları paylaşıyoruz. Bu videolarda, dünyaca ünlü yazarların eserleri olan İngilizce hikayeleri dinleyebilir ve okuyarak takip edebilirsiniz.

İngilizce Hikayeler Dinle: One Way Ticket

YouTube video

İngilizce Hikayeleri Nasıl Dinlemeliyiz?

Sitemizde paylaştığımız İngilizce hikayeler dinle videoları süre olarak biraz uzundur. Bu hikaye videolarını tek seferde baştan sona dinlemeyin. Yayınladığımız İngilizce sesli hikayeler videolarından en yüksek derecede fayda sağlamanız için aşağıdaki çalışma önerilerimizi uygulayabilirsiniz.

  • Her seansta sadece 1-2 dakika izleyin ve videoyu durdurun.
  • Sonra başladığınız yere dönüp izlediğiniz kısmı tekrar izleyin.
  • İkinci izlemenizde, bilmediğiniz kelimelerin anlamlarını sözlük yardımıyla öğrenin. Bunun için online İngilizce sözlük olan tureng kullanabilirsiniz.

İngilizce hikayeler dinle videolarını kendinize göre 1-2 dakikalık bölümler halinde yukarıda bahsettiğimiz gibi hem okuyup hem dinlemek ve bunu tekrarlı olarak yapmak biraz uzun bir süre alabilir. Ama sıkılmadan her gün yarım saat bu uygulamayı yaparak çok hızlı ve  etkili İngilizce öğrenmiş olacaksınız.

İngilizce Hikayeler Dinle

İngilizce Hikaye Sherlock Holmes

İngilizce Hikaye Stephen Waller

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir