İngilizce Hikayeler Level 1 Stephen Waller

İngilizce hikayeler dinlemek ve bu hikayeleri aynı zamanda okuyarak da takip etmek, İngilizce seviyenizi geliştirmek için yapacağınız en iyi çalışmalardan biridir. Bu yüzden mümkünse her gün kendinize ortalama 20 dakika ayırıp İngilizce sesli hikayeler dinlemenizi öneriyoruz.

Sitemizde paylaştığımız İngilizce hikayeler videolarını tek seferde dinleyip geçemeyin. Kendinize göre kısa bölümlere ayırarak tekrarlı çalışın. Bu videolardan maksimum faydayı sağlamak için, çalışma önerilerimizi birinci bölümü paylaştığımız yazımızda ayrıntılı olarak açıklamıştık. Aşağıdaki videoyu izlemeden önce bu yazımızı okumanızı öneriyoruz.

İngilizce Hikayeler “Run for your life” – Stephen Waller

YouTube video

Kolay ve pratik İngilizce öğrenmek için İngilizce sesli hikayeler dışında bir de anlaşılır filmler ve diziler izlemek de size büyük katkı sağlayabilir. Bu bakımdan yine sitemizde paylaştığımız İngilizce dizi izle başlıklı yazılarımızı incleyebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde paylaşacağımız İngilizce sesli hikayeleri ve bir birinden faydalı video derslerini kaçırmamak için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir