Extra English Bölüm 01 Hector’un Gelişi

Extra English, ingilizce öğrenenler için hem eğlenceli ve hem de öğretici olan Sitcom tarzında hazırlanmış bir ingilizce programıdır. İngilizce konuşma seviyesi, başlangıç ve orta seviye arkadaşların rahat anlayabilecekleri düzeydedir. Ayrıca sitemizde paylaşacağım Extra English vidolarında İngilizce alt yazılı olanları tercih edeceğim. Böylece ingilizce konuşmaları dinlerken aynı zaman da okuyarak da takip edebileceksiniz.

Extra English, Londra’da yaşayan Bridget, Annie, Nick ve Hector isimli arkadaşların maceralarını konu alıyor. Yukarıdaki videoda ilk bölümün birinci kısmını izleyebilirsiniz. Bu bölümde Bridget, Arjantinden bir mektup alır ve kahramanlarımızın maceraları başlamış olur.

Extra English izle Bölüm 01 Part 1:

YouTube video

Dizi izleyerek İngilizce öğrenme serimizi izlemek için youtube kanalımıza abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın!

Extra English izle Bölüm 01 Part 2:

YouTube video

Arkadaşlar umarım Extra English izleyerek İngilizce öğrenmek hoşunuza gitmiştir. Diğer bölümleri de sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Friends dizisinin bazı bölümleri ile hazırladığımız İngilizce derslerini izlemenizi mutlaka tavsiye ederim. Eminim çok hoşunuza gidecek ve faydalı olacaktır. Aşağıdaki linklerden bu dersleri izleyebilirsiniz.

İngilizce Eğitim Seti İndir

Arkadaşlar, eğlenceli İngilizce hikayeler dinleyip, soru cevap metodu ile konuşarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız size Rahat İngilizce eğitim setini indirmenizi öneriyorum. Bu setteki sesli derslerle sıfırdan başlayanlar için de uygun bir şekilde kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Gramer derslerinde temel günlük kalıpları bol örneklerle öğreniyorsunuz. Mini hikaye dersleri ile dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştiriyorsunuz.

Derslerin en önemli özelliği ana dili İngilizce olan konuşmacılar tarafından seslendirilmiş hikayeler olması ve aynı derslerin Türkçe destekli Extra dersleri olmasıdır. Böylece kelime bilginizi de çok hızlı geliştireceksiniz. Şimdi ücretsiz dersleri indirin, dinleyerek ve konuşarak İngilizce öğrenmeye hemen başlayın.

Sitemizdeki içerikleri beğendiyseniz ve bu tür paylaşımların devam etmesini istiyorsanız lütfen aşağıda yorumlarınızı bizimle paylaşın. Ayrıca bu sayfayı sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız çok seviniriz.

Paylaşmak Güzeldir:
29 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir