Extra English İzle

Extra English İngilizce Dizi İzle 21

Extra English 21. bölümü yukarıdaki videoda İngilizce altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Extra English serisinin diğer bölümlerini İngilizce video dersleri sitemizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

extra-english-izleNot: Extra English 11. bölüm ile 21. bölüm arası videolar güncellenmiştir. Aşağıdaki bölüm başlıklarına tıklayarak bu bölümleri de izleyebilirsiniz.

Sitemizde sizlerle paylaştığımız bu tür yayınları beğeniyor ve faydalı buluyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımlarımızın devamı için, aşağıdaki sosyal paylaşım butonlarını kullanarak sayfamızı beğenerek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Extra English İzle:

 

Paylaşmak Güzeldir:

2 Comments

  1. mehmet

    İngilizcem orta seviyeye yakın, bi arkadaşımdan grammer dersi alıyorum, sizin sitenizi tavsiye etti, gerçekten mükemmel bir yayın, o kadar içten ki izlerken sanki kendimi onların yanında hissediyorum,yayınlayan ve paylaşanların emeğine sağlık. pratik diyaloglar açısından çok faydalı bunu gördüm izleyerek, ingilizce öğrenmeye çalışan herkesede tavsiye ediyorum. saygılarımla.;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.