Power English İndirimli Fiyatı Kaçırmayın!

Son zamanlarda Effortless English sitesini ziyaret edenler, yeni fiyatları görünce bize dönüp fiyat artışını teyit etmek istiyorlar. Biz de bu arkadaşlarımıza gerekli bilgileri verip yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yazıyla da genel olarak herkesi bilgilendirmek istedik. Özellikle orta ve ileri seviye için önerdiğimiz Power English setinin fiyatı hakkında bir şeyler söylemek yerinde olacaktır.

Effortless-English-AJ-HogeEffortless English kurucusu A.J. Hoge, hazırladığı İngilizce setlerinin satışında yeni bir fiyat politisı belirledi. Bir süredir de kendileri için optimum fiyatı belirlemek için çeşitli testler yapıyorlar.

Önce Original Effortless English setinin fiyatını 179,94 dolar (29,99 usd x 6 taksit) olarak belirlediler. Son bir iki haftadır ise, şimdiye kadar hazırladığı en iyi set (ve en çok satılan set) olan Power English seti fiyatını önce 147 dolar, şimdi ise 197 dolara çıkardılar. Bu fiyatlar birçoğumuza pahalı gelebilir.

İngilizcede, “Return on Investment” sözcüklerinin ilk harflerinden oluşan ROI diye bir kavram vardır. Kısaca; yatırımın bize dönüşünü, yani bir şeye harcadığımız paranın bize sağladığı faydayı ifade etmek için kullanılır. Yani piyasada, klasik yöntemler kullanarak ders kitaplarıyla İngilizce öğretmeye çalışan kursların fiyatlarıyla, ortalama 5-6 ay süren ve İngilizce konuşma becerinizi çok ileri düzeye taşıyabilecek Power English setinin fiyatını karşılaştırırsanız 197 dolar çok da pahalı değildir.

Buradaki amacımız, aslında bu setlerin pahalı olmadığına sizi ikna etmek değildir. Eğer, bu setleri edinip İngilizcenizi çok iyi bir seviyeye taşımayı düşünüyorsanız, hala bir süre eski fiyatlardan satın alma fırsatınız olduğunu haber vermek istedik. Mesela şimdi şu linke tıklayıp: Effortless English resmi sitesine giderseniz Power English set fiyatının 197 usd olduğunu görebilirsiniz.

Ancak aşağıdaki linke tıklayarak Power English setini, eski fiyatı olan 97 dolardan satın alabilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı veya paypal hesabı ile yapabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra, ürün indirme linkiniz, satış formunu doldururken belirttiğiniz email adresinize gönderilecek ve tüm dersleri bilgisayarınıza indirip 10 dakika içinde İngilizce konuşmanızı geliştirmeye başlayabileceksiniz.

Power English Setini $97 fiyattan satın almak için tıklayın!

Tıpkı Power English seti gibi, A.J. Hoge’un ilk hazırladığı set olan Original Effortless English setini de 180 dolar yerine, eski fiyat olan 97 usd fiyatla satın almak için aşağıdaki linte tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Original Effortless English setini $97 fiyattan satın almak için tıklayın!

Yukarıda paylaştığım, indirimli fiyat ödeme linklerini Effortless English yetkilileri bir süre sonra yeni fiyatlara güncelleyebilirler. Kesin bir zaman veremiyorum. O yüzden, bu setlerle ilgilenenlerin eski indirimli fiyatları kaçırmamak için acele etmelerinde fayda var.

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir