Extra English İzle

İngilizce Dizi Extra English 16 (Nick Amca)

Extra English İngilizce altyazılı İngilizce dizi 16. bölümü (Nick Amca) yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz. Extra English eğlenceli ve komik maceralarını izlerken bir yandan da İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Bu paylaşımlarımızı faydalı buluyor ve beğeniyorsanız, bize destek olmak için aşağıdaki yorum bölümüne düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak facebook twitter gibi sosyal medya platformlarında sayfamızı paylaşalım lütfen. İngilizce video dersleri sitemize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Extra English İzle:

Paylaşmak Güzeldir:

9 Comments

 1. mert

  daha devamını koyarmısınız

 2. Admin kardeş facebook adresin varsa atar mısın siten çok karışık extra english paylaştığın 1. bölümden itibaren hepsini topluca atmanı istiyorum nette yavaş 1gb kota var dolaştıkça sayfa gidiyo çok fazla.

  • Comment by post author

   admin

   Merhaba Ahmet, aslında sitemiz o kadar karışık değildir. Aynı kategori altındaki derslerin tümüne tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Mesela Extra English serisini birinci bölümden itibaren hepsini görmek için Extra English İzle kategorisine tıklamanız yeterlidir.

 3. mehmet

  hocam bu diziden çok şey öğreniyorum. yaptığınız hizmeti tebrik ederim ve dizinin serilerini dört gözle bekliyorum.. saygılarımla

  • Comment by post author

   admin

   Merhaba Mehmet, çalışmalarımızı beğendiğine sevindim. İngilizce öğrenmek ve İngilizce konuşmayı geliştirmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum. Extra English İngilizce altyazılı dizinin diğer bölümlerini fırsat buldukça sitemize ekleyeceğim. İyi çalışmalar.

 4. Merhabalar,
  Sitenizi yeni keşfedenlerdenim. Oldukça faydalı bir site, öncelikle teşekkür ediyorum. Akıcı diyalog kurabilme ve kpds-üds ye yönelik olarak çalışıyorum. Dizi oldukça faydalı. Mevcut diziyi rahatlıkla anlayabiliyorum fakat sanırım biraz daha geliştirmeye ihtiyacım var. Acaba ingnin daha ileri düzeyde kullanıldığı bu tür materyaller (dizi vb) var mı?
  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

  • Comment by post author

   admin

   Merhaba Nazlı, sitemizi ve çalışmalarımızı beğendiğine sevindim. İngilizcenizi ilerletmek için çok ileri düzey ve ağır materyaller kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Bunun yerine kolay anlayabileceğiniz ve ilginizi çeken konularda çalışmanızı, özellikle de bol bol İngilizce dinlemenizi tavsiye ederim.

   Bu konuda Effortless English sistemini incelemenizi öneririm. Effortless English; İngilizce konuşmayı, dinleme ağırlıklı geliştiren derslerdir. Akıcı İngilizce konuşabilmek için, İngilizceyi dinleyerek öğrenmek gerekir, tıpkı çocukların yaptığı gibi.

 5. Önerilerinizi dikkate alacağım. Tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.