Rahat İngilizce Eğitim Seti Kullananların Yorumları

Sitemizde Rahat İngilizce eğitim seti hakkında sitemizden bahsetmiştik. Sizden gelen sorulara da yorum bölümünden cevaplar vermeye çalışıyoruz. Bazen bizim yaptığımız açıklamalardan çok bir ürünün kullananların yorumları daha faydalı olabiliyor. Bu yüzden aşağıda Rahat İngilizce seti yorumları için  izleyebileceğiniz bir video paylaşıyoruz.

Bu videoyu izlediğiniz zaman yorumlarını paylaşan insanların oyuncu olduklarını ve bunun bir reklam videosu olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak öyle olmadığını hemen belirtelim. Rahat İngilizce seti için başlatılmış bir yorum kampanyası var. Set içerisinden bir bölüm dersi ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Bu dersleri sitemizdeki “Rahat İngilizce eğitim seti” yazımızda bulabilirsiniz.

İşte bu ücretsiz dersleri en az 3-4 gün boyunca tekrarlı olarak dinleyip, derslerle ilgili yorumlarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak indirim kuponu kazanabiliyorsunuz. Sadece yazılı olarak yorum paylaşarak 30 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Fakat yorumunuzu aşağıdaki videoda izleyeceğiniz gibi bir video çekip paylaşırsanız tam 100 TL indirim kazanıyorsunuz. Yani bu izlediğiniz yorumlar, dersleri bir kaç gün deneyen ve bununla ilgili düşüncelerini paylaşanların yapmış oldukları yorumlardır.

Rahat İngilizce Eğitim Seti Kullananlar Ne Diyor?

YouTube video

Rahat İngilizce eğitim setinin fiyatı 197 TL dir. Bu şekilde, ücretsiz dersleri indirip yorumlarınızı paylaşarak siz de indirim kazanabilirsiniz. Şimdi bu indirim kampanyasının detaylarından biraz bahsedelim.

İndirim Kampanyasına Katılmak için Ne Yapacaksınız?

rahat-ingilizce-yorum-indirimi

 • Öncelikle Rahat İngilizce ücretsiz derslerini bilgisayarınıza indirin. Bu dersleri, ders çalışma rehberinde belirttiği gibi en az 3-4 gün boyunca dinleyin.
 • Derslerle ilgili düşüncelerinizi anlatan en az 3-4 cümlelik bir yorum yazın.
 • Yazdığınız yorumu, facebook’ta paylaşın. Paylaşım yaparken www.rahatingilizce.com adresini eklemeyi unutmayın.
 • Yorumu paylaştığınız facebook sayfanızın adresini, destek@rahatingilizce.com adresine gönderin.
 • 30 TL indirim kazanın.

Yapmanız gerekenler işte bu kadar basit. Sayfa adresinizi bize e-mail ile gönderdikten sonra size 30 TL indirim sağlayan bir kupon göndereceğiz. Böylece, toplam 20 bölüm ve bir birinden faydalı bonus derslerinden oluşan Rahat İngilizce setini 197 TL yerine 167 TL ye satın almış olacaksınız.

100 TL İndirim Kazanmak İçin Ne Yapacaksınız?

Yukarıda anlattığımız yorum paylaşma işlemini bir video ile yaparsanız, 30 TL yerine 100 TL indirimkazanırsınız. 100 TL indirim kazanmak için yapmanız gerekenleri kısaca özetlersek;

 1. Ücretsiz derslerimizi indirip 3-4 gün boyunca dinleyin.
 2. Derslerimizle ilgili gerçek düşüncelerinizi anlattığınız bir video çekin.
 3. Videonuzu facebook sayfanızda paylaşın.
 4. Sayfa adresinizi bize gönderin.
 5. 100 TL indirim kazanın.

Kampanya Şartları:

İndirim kampanyamızdan yararlanmak için;

 • Yorumunuzu yazmadan önce mutlaka ücretsiz derslerimizi indirip 3-4 gün boyunca dinlemiş olmanız gerekmektedir.
 • Yorumlarınızda, gerçek ve samimi düşüncelerinizi kendi cümlelerinizle ifade etmelisiniz.
 • Yorumlarınızı paylaştığınız sosyal medya hesapları gerçek ve aktif hesaplar olmalıdır. (Pasif ve sahte hesaplardan yapılan paylaşımlar kabul edilmeyecektir.)
 • Yorumlarınızı yazılı veya videolu olarak paylaşırken mutlaka site adresimizi (rahatingilizce.com) yazmanız gerekmektedir.
 • Yapılan paylaşımlar, sayfanızda kalıcı olmalı ve asla silinmemelidir.

Rahat İngilizce eğitim seti, indirim kampanyasıyla ilgili yorumlarınızı ve sormak istediğiniz şeyleri aşağıdaki yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Hepinize İngilizce eğitiminizde başarılar dileriz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir