Speak Up İngilizce Kursu Eğitim Programı

Merhaba arkadaşlar. İngilizcetube.com sitemizde zaman zaman sizlere İngilizce kursları ve eğitim kampanyalarıyla ilgili haberler vermeye çalışıyorum. Özellikle okulların tatil olduğu yaz dönemlerinde İngilizce kursları, bir birinden ilginç, eğlenceli ve yararlı kampanyalar hazırlayıp sunuyorlar. Bugün sizlere Speak Up İngilizce kursunun yeni kampanyasından bahsedeceğim.

Pek çok İngilizce kursu tüm öğrencilerine birebir aynı programı sunar. Ama tüm bireyler aynı değildir! Her insanın ingilizce eğitimi ile alakalı hedefleri, imkanları ve de gereksinimleri çeşitlilik gösterir. Bu sebeple, birebir aynı program ile eğitim-öğretim alan insanların pek çoğunun başarılı olamadığı tespit edilmiştir.

speak-upSpeak Up İngilizce kursları, Söz konusu düşünceden yola koyularak insanların gereksinimleri çerçevesinde, kişiye özel eğitim-öğretim olanağı sunan ve ayrıca tüm dünyada bir ilk olan Speak Up Tekniğini üretmiştir. Speak Up Tekniği her bir talebe için ayrı bir öğrenme programı ve de esnek eğitim zamanları sunmaktadır.

Speak Up Tekniği oldukça gelişmiş eğitim-öğretim sistemlerini tecrübeli eğitimciler tarafından verilen derslerle bütünleştirir. Speak Up Tekniği London Linguaphone Institute’nun ingilizce öğretim ilkesini kullanarak karma öğrenme programının bütün gelişmiş faydalarını sağlamaktadır.

Speak Up Yöntemi, Speak Up Kulübü, Bireysel Gelişim Oto kontrol Programı ve de uluslararası ingilizce öğrenme sertifikası (CELTA,TEFL ve ayrıca TESOL) mezunu öğretmenleri aracılığıyla sağlanan grup eğitimleri gibi özellikleri ile klasik yöntemlerle eğitim-öğretim sunan öbür kurslardan ayrışmaktadır.

Çok daha Çabuk, Çok daha Kolay ve ayrıca Daha İyi Öğreneceksin! Çünkü Speak Up İngilizce Kursu, en etkili İngilizce öğrenme tekniğini sağlamaktadır.

Bedava seviye tespit sınavı ya da Speak Up İngilizce eğitim yöntemi ile ilgili bilgi edinmek için lütfen, alt taraftaki bağlantıyı tıklayarak formumuzu doldurun. En kısa zamanda, eğitim danışmanlarımızla randevunuzu belirlemek için sizlerle iletişime geçilecektir.

Ücretsiz üyelik ve form için burayı tıklayın!

Speak Up İngilizce Kulübünün Ne Farkı Var?

Pek çok ingilizce kursu tüm öğrencilerine birebir aynı programı sunar. Ancak her insan aynı olmuyor! Her bireyin ingilizce eğitimi ile ilgili hedefleri, imkanları ve de gereksinimleri farklılık gösterir. Bu sebeple, söz konusu program vasıtasıyla eğitim alan insanların pek çoğunun başarılı olamadığı gözlenmiştir.

speak-up-ingilizce-kulubuBu nedenle Speak Up’ta her bir öğrenci için ayrı fırsatlar sunan bir program üretilmiştir. Speak Up Yöntemi en gelişmiş eğitim-öğretim sistemlerini en tecrübeli öğretmen kadrosuyla birleştirmektedir.

İşte bu orjinal teknik, size kişiye özel öğrenimin yanında arkadaşlarınızla beraber İngilizce’nizi ilerletebileceğiniz ve de pratik yapmanıza imkan tanıyan “Speak Up Kulübü” organizasyonunu da sağlamaktadır.

Speak UP İngilizce Kursunun Özellikleri

Tamamen Bireysel İngilizce Eğitim programı

Speak Up‘ta İngilizce’yi niçin öğrenmek istediğiniz ve de İngilizce eğitimi ile alakalı amaçlarınız önemlidir. Kişisel gereksinimlerinizden hareketle, mevcut İngilizce seviyeniz, seçtiğiniz ders yoğunluğu ve süresi bile kişisel danışmanınızla beraber belirlenmektedir.

Speak Up‘ta eğitimleri bireysel ihtiyaçlarınız çerçevesinde belirleyebilirsiniz. Mesela, İngilizce’yi meslek hayatınızda iletişim kurmak için öğreniyorsanız konuşma eğitimleri üzerinde, İngilizce ile alakalı yeterlilik testlerine katılacaksanız ya da akademik bir kariyer sağlamak hedefliyorsanız gramer dersleri üstünde odaklanmayı seçebilirsiniz.

Tamamen Esnek İngilizce Eğitim programı

Speak Up İngilizce kursunda belirli bir ders programı olmaz. Speak Up’ta tam anlamıyla sizlerin programınıza uygun olan bir eğitim sistemi sunulmaktadır. Ders almak istediğiniz günleri ve de vakitleri sizler belirlersiniz. Aynı dersi birden fazla görebilir ya da kaçırdığınız dersleri değişik bir günde veya zamanda telafi edebilirsiniz.

Tamamen Garantili İngilizce Eğitim programı

Speak Up size Seviye Sınavında başarılı olamamanız durumunda, birebir aynı seviyeyi bedava tekrar edebileceğinize dair yazılı bir garanti sağlar. Speak Up’ta başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tam Etkili İngilizce Eğitimi

Speak Up, öğrenim aşamasında İngilizce iletişim becerilerinin geliştirilmesinin önemini dikkate almaktadır. Bu sebeple Speak Up’ta temel düzey seviyesindeki talebeler yalnızca İngilizce okuma ve yazma becerileri değil, İngilizce iletişim becerilerini de geliştirme şansına sahiptir.

Başlıca okullarımız: Speak Up Taksim, Speak Up Bakırköy, Speak Up Beşiktaş, Speak Up Kozyatağı

Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın!

Speak UP Yorumları

Speak Up’ın teknolojik imkanları harika. Daha en başından itibaren bir eğitim-öğretim danışmanınız oluyor ve de eğitim programı ile alakalı her bir eyleminiz ayrıntılı bir biçimde raporlanıyor. Eksikleriniz, yanlışlarınız danışmanınız tarafından devamlı inceleniyor ve de işte buna göre yönlendiriliyorsunuz. Tam anlamıyla kişiye özel bir eğitim-öğretim programı uygulanıyor. (Sezen, İstanbul)

Ben en fazla multimedya derslerini seviyorum. Kendinizi bir anda, bir sürü aktörün katıldığı bir sinema senaryosu içinde buluyorsunuz. Her bir ders bir bölüm! Dizi takip eder gibi. Dahası interaktif yönleriyle bazen söz konusu filmin içinde oyuncu olmayı da çok seviyorum. (Behzat, İstanbul)

Speak Up ücretsiz üyelik ve bilgi almak için tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir:
2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir