İngilizce Video Dersleri İzle Kolay Öğren

Bu yazıda İngilizce video dersleri paylaştığımız sitemiz hakkında sizlere biraz bilgi vermek istedik. Günümüzde internet hayatımızın bir parçası haline gelerek her alanda kullanımı zorunlu bir araç olmuştur. Günlük yaşamın her alanında olduğu gibi, eğitimde de internet yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Eğitimdeki internet kullanımı, okullarda eğitime katkı sağladığı gibi hiç okula gitmeden evden öğrenmeyi de olanaklı hale getirmiştir.

Sitemizin amacı, İngilizce eğitimi için internetteki faydalı kaynakları bir araya toparlayıp, İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyenlerin bu kaynaklara ulaşmasını kolaylaştırmaktır. Bu anlamda özellikle video sitelerindeki ingilizce derslerinden faydalanacağız. İnternet ve video denilince akla ilk gelen örnek tabi ki Youtube sitesidir.

Youtube, gerçekten de birçok konuda bizlere geniş bir kaynak oluşturarak öğrenmek istediğimiz konularda işimize yaramaktadır. Bildiğiniz gibi Türkiye’de bu site uzun bir süredir yasaklı durumundadır. Bu durum, interneti faydalı amaçlar için kullanmak isteyenler için hiç de adil değildir. Bu konuda bilgisayarınızda yapacağınız birkaç küçük ayarlamayla bu yasağı etkisiz hale getireceğiz. Detaylı bilgiyi bir sonraki yazımıza bırakıyorum.

Youtube sitesindeki İngilizce video dersleri çok çeşitli ve zengin olmasına karşın iyi bir kategori sistemi olmadığından dağınık durumdadır. Sitemizde İngilizce video derslerini bir araya toplamakla kalmayıp, bunları kategorilere ayırarak sizlere daha etkin bir kullanım sağlayacağız. Böylece sıradaki İngilizce video dersini aramakla zaman kaybetmeyeceksiniz.

İngilizce video dersleri ile hızlı ve kolay öğren

YouTube video

Youtube kanalımıza gitmek için tıklayın!

İngilizce video derslerinden en yüksek faydayı sağlayabilmek için belli bir sistematikte çalışmak gerekir. Bu sayede ne yaptığınızı bilerek ve maksimum faydayı sağlayarak İngilizcenizi geliştireceksiniz. İngilizce video derslerini nasıl çalışacağınızı da daha sonraki bir yazımızda sizlere açıklayacağız.

Elbette youtube sitesindeki bütün videoları da kendi sitemizde paylaşmıyoruz. Bunlardan en faydalı olan içerikleri seçiyor ve size faydalı olmayacağını düşündüklerimizi kapsam dışında tutuyoruz. Bu sayede son derece kıymetli olan zamanınızı gereksiz videolar arasında dolaşarak harcamamış olacaksınız.

Şimdilik bu kadar, sitemizi düzenli olarak güncelleyeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.  Ayrıca sitemizi sosyal medya mecralarında beğenip paylaşarak bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Hepinize iyi dersler diliyoruz.

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir