İspanyolca Eğitim Seti Unlimited Spanish

İspanyolca öğrenmek, son zamanlarda bir hayli popüler bir trend. Bir çok İnsan dil öğrenmek için İspanyolcayı tercih ediyor. Aslına bakarsanız, doğru kaynaklara ulaştığınız sürece İspanyolca öğrenmek son derece kolay hale geldi. Bazı insanların İspanyolca konuşmayı zor bulmalarının sebebi, dil eğitimi alanında uygulanmakta olan yanlış yöntemlerdir. İnsanlar para ve zaman harcayıp, o kadar çabaladıktan sonra bir de istedikleri sonucu elde edemeyince, ister istemez bir hayal kırıklığı yaşıyorlar.

İspanyolca öğrenme konusunda gerçekten istekli olup, bu konuda tatmin edici sonuçlar elde etmek isteyenlerin, en doğal, hızlı ve kolay İspanyolca öğrenme yöntemlerini araştırmalarını mutlaka tavsiye ediyorum. Aynı şey İngilizce ve diğer dilleri öğrenmek için de geçerli elbette. Okullarda ve özel kurslarda bile uygulanan eğitim, size sınavlarda iyi not almayı sağlayabilir belki. Ama bir dili gerçekten öğrenip, onu duyduğunuz anda hemen anlayabilme ve akıcı konuşabilme konusunda klasik yöntemler tam bir fiyaskodur.

ispanyolca-eğitim-setiSitemizde sık sık dile getirdiğim doğru İngilizce öğrenme tekniklerini şimdi İspanyolca için söylüyorum. Doğal yoldan, çocukların öğrendiği mantıkla, hızlı ve kolay İspanyolca öğrenebilirsiniz. Kendisi de bir İspanyol olan Oscar Pellus bir İspanyolca eğitim seti hazırladı. Oscar Effortless English yöneticisi AJ Hoge’un hem İngilizce öğrencisi ve hem de İspanyolca öğretmenidir. Oscar, Effortless English sistemindeki tekniklerle hazırladığı İspanyolca setine Unlimited Spanish adını vermiştir. Bu setin iki bölümü bulunuyor. Birisi tamamen sıfırdan İspanyolca öğrenmek isteyenler için hazırlanmış 30 günlük başlangıç kursudur. Diğeri de, daha önceden İspanyolca temel bilgisi olup da akıcı İspanyolca konuşamayanlar için geliştirilmiş Unlimited Spanish Original kursudur.

İspanyolca başlangıç kursu, ilk defa İspanyolca öğrenmeye başlayacak olanlara temel İspanyolca bilgisini her gün bir dersi tamamlayacak şekilde 30 günde vermektedir. Original Unlimited Spanish kursu ise, size İspanyolca anlama ve konuşma becerileri kazandıracak 20 haftalık harika bir ders programı sunuyor. Bu eğitim setiyle İspanyolcanız kesinlikle çok iyi duruma gelecektir. Bu iki set hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kullanıcı yorumlarını okumak için burayı tıklayın.

Unlimited Spanish eğitim setiyle İspanyolcayı çeşitli açılardan ve yollardan öğreneceksiniz. Her şeyden önce bu işin ana dilini konuşan bir öğretmenden gerçek İspanyolca öğreneceksiniz. İlk günden itibaren, İspanyolcada en çok kullanılan temel kalıplarla öğreneceksiniz. Daha ilk dersten itibaren İspanyolcayı okuyarak, dinleyerek ve konuşma pratiği yaparak öğrenmiş olacaksınız. Uygulama yani İspanyolca pratik yapmak, akıcı konuşmanın en önemli unsurudur. Oscar size, mini story derslerinde kullandığı soru cevap tekniği ile, İspanyolca pratik yapma şansı sunuyor.

Klasik eğitim sistemindeki gibi, sıkıcı gramer kuralları, sınavlar ve testler bu kursta yoktur. Sıkıcı soyut kurallar yerine İspanyolcayı hikayelerle öğreneceksiniz. İspanyolca derslerinizi, boş zamanlarınızda dinlenirken çalışabilirsiniz. Derslerin tamamı audiyo mp3 formatında olduğundan, telefonunuzda, mp3 player cihazınızda istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman İspanyolca öğrenebileceksiniz. Dersleri tekrar tekrar dinleyerek tüm kelimeleri ve kalıpları özümseyerek öğrenecek ve otomatikleştireceksiniz. Yapmanız gereken sadece İspanyolca derslerinizi dinlemek ve Oscar’ın sorduğu kolay sorulara cevaplar vermek.

Özetlemek gerekirse, Unlimited Spanish seti, en mükemmel yöntemle İspanyolca öğrenmenin en hızlı ve kolay yoludur. İspanyolca konuşmayı ders kitaplarından öğrenemezsiniz. Unlimited Spanish İspanyolca eğitim setindeki mp3 hikayeleri dinleyerek, soru cevap yöntemini uygulayarak kısa süre sonra akıcı İspanyolca konuşmaya başlayacaksınız. Üstelik 30 günlük para iade garantisiyle bu harika İspanyolca setini ücretsiz deneme fırsatınız da var. Derslerinizi internet üzerinden satın alıp, bilgisayarınıza indirip hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. 30 gün boyunca dersleri deneyip memnun kalmazsanız, paranızın tamamını iade alabilirsiniz.

Unlimited Spanish Setini İndirmek İçin Tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir