İngilizce Altyazılı Dizi İzle Extra English 8 Bölüm-1

ingilizce video dersleri > Extra English İzle > İngilizce Altyazılı Dizi İzle Extra English 8 Bölüm-1
May 23, 2012 by
Filed under: Extra English İzle 

Extra English İngilizce altyazılı dizi izleyerek ingilizcemizi eğlenerek geliştirmeye devam ediyoruz. Extra English Tv serisi, İngilizce öğrenenlerin kolay anlayabilecekleri İngilizce konuşmalardan oluşan çok faydalı bir televizyon programıdır. İngilizce altyazılı dizi izleyerek, aynı zamanda kelimelerin okunuşlarını ve teleffuzlarını aynı anda öğrenmiş olursunuz.

İngilizce altyazılı dizi izlemek için Extra English serisi çok elverişlidir. Bu derslerden maksimum fayda sağlamak için, sitemizdeki Extra English bölümlerini tekrarlı olarak izlemenizi tavsiye ediyorum. Tekrarlı ingilizce öğrenmenin önemini anlattığımız dersimizi incelemek için burayı tıklayın. Yukarıdaki videomuzda, Extra English 8. bölümünü (Ev Sahibesinin Kuzeni) izleyebilirsiniz.

Not: Video güncellenmiştir. İyi seyirler.

İngilizce Altyazılı Dizi İzle

Bir önceki yazımız olan İngilizce İzle Extra English 07 Bölüm 02 başlıklı makalemizde extra english, extra english izle ve ingilizce izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments

Bir Yorum on İngilizce Altyazılı Dizi İzle Extra English 8 Bölüm-1

  [...] Evet arkadaşlar, Extra English 8. bölümün ikinci kısmını yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz. 8. bölümün birinci kısmını henüz izlemediyseniz, şimdi izlemek için burayı tıklayın. [...]

Bu dersle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sormak istediğiniz bir şey var mı?...

 • İngilizce Video Dersleri

  ingilizcetube
 • Effortless English Speaking

  effortless-english
 • Rahat İngilizce Ücretsiz Mail Kursu

  Rahat İngilizce Ücretsiz E-mail Kursuna katılarak, hızlı ve kolay İngilizce öğrenmenin, İngilizceyi otomatik olarak anlayıp konuşabilmenin sırlarını öğreneceksiniz. Ayrıca, ücretsiz dersleri indirip denemek için hemen şimdi kaydolun!

 • Son Yorumlar

 • Facebook ve Twitter Sayfalarımız

  Twitter Sayfamız: https://twitter.com/ingilizceTube

 • Yazılarımızı Takip Edin

  Email adresiniz (gizli kalacak):

  Delivered by FeedBurner